بسته بندی مبل

امتیاز
0
(0)
۱۹ فروردین ۱۴۰۰
توسط: Yasin Rahmatian
436 بازدید
0 دیدگاه
دسته بندی: وبلاگ
بسته بندی مبل

برای افراد اجاره نشین یکی از معضلات بزرگ، بسته بندی مبل می‌باشد. در اکثر منازل حداقل یک دست مبل وجود دارد. برای اثاث کشی از منازل نیاز به بسته بندی انواع وسایل منزل هست. جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان یکی از پر استرس و پر تنش‌ترین مراحل در زندگی عادی انسان است.

بسته بندی مبل برای اسباب کشی

اگر انجام اسباب کشی در اصفهان برای شما بسیار سخت هست، از شرکت‌های باربری در اصفهان بهره مند شوید. باران بار با ارائه ی خدمات بسته بندی بار در اصفهان، شما را همراهی می‌کند. همچنین باران بار کارگر اسباب کشی در اصفهان برای کمک به شما همشهریان عزیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

بسته بندی مبل برای اسباب کشی، کاری سخت و طاقت فرسا است. کارگر اسباب کشی، موظف به بسته بندی مبلمان برای اسباب کشی می‌باشد. برای جهزیه عروس که بسته بندی کاری حساس‌تر هست، شما باید به نکات زیادی دقت کنید.

پس در انتخاب شرکت اتوبار خود دقت زیادی کنید. بیشتر کار برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان را معمولا کارگران انجام می‌دهند. شما در هنگام نقل و انتقال وسایل باید بر روند کار نظارت کنید اگر چه که بیشتر شرکت‌های باربری و اتوبار ناظر خود را جهت نظارت بر باربری به منزل شما می‌فرستند.

از جمله خدمات دیگری که بیشتر شرکت‌ها از جمله باران بار ارائه می‌دهند عبارتند از:

بسته بندی کالاهای خاص و قیمتی

چیدمان لوازم پس از رسیدن به مقصد

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

معمولا در اسباب کشی برای آسیب ندیدن مبلمان، بسته بندی آن الزامی است. در صورت وارد شدن خسارتی به مبل، جبران آن بسیار سخت می‌باشد. مبلمان از الیاف با روکش پارچه ای و چرم تشکیل شده و توسط اشیاء نوک تیز می‌تواند بریده شود. البته قسمت چوبی مبل هم از این قاعده مستثنی نیست. در اثر وارد شدن ضربه به مبلمان، آسیب جدی می‌بیند. با توجه به افزایش قیمت چشمگیر مبلمان در سال‌های اخیر، در صورت آسیب دیدن آن هزینه زیادی باید بابت جبران مبل پرداخت کرد.

بسته بندی مبل بستگی به نوع مبل دارد. برای برخی از مبلمان از پتوهای مسافرتی و برای برخی دیگر از سلفون‌ها و بابل رپ‌های فویل دار می‌توان استفاده کرد.

حال به نکاتی مرتبط با نحوه ی بسته بندی مبل برای اسباب کشی توجه کنید.

بسته بندی مبلمان منزل

برای بسته بندی مبلمان منزل نیازمند وسایل مختلفی هستیم. این وسایل شامل:

بابل رپ و استرچ رپ‌ها

کارتن مقاوم و چند لایه

کاغذ بسته بندی

چسب و روکش‌های محافظتی

چسب زن

برای بسته بندی مبل، دو راه دارید. اولین راه که بیشتر افراد مایل به انجام آن می‌باشند. بسته بندی مبل بدون جداسازی قطعات آن است. دومین راه بسته بندی مبل با جدا کردن تمامی قطعات حساس هست.

در روش اول شما باید تمامی نقاط حساس مبل مثل تاج، دسته‌ها و پایه‌ها را به طور کامل با سلفون‌های فویل دار پوشش دهید. بدین گونه احتمال خطر آسیب به مبل را در حین جابه جایی کاهش می‌دهید.

در روش دوم باید تک به تک قطعات حساس را جداسازی و بسته بندی کنید. قطعاتی مانند دسته‌ها، پایه‌ها، کشوها و شیشه‌های مبل را باید جداسازی کنید. حال مسئله ای که ذهن شما را درگیر می‌کند، این است که چنین کاری برای همه ی مبل‌ها قابل انجام نیست، پس چه کنیم؟!

بله کاملا درست است. همه ی مبل‌ها مثل یک دیگر نیستند. قطعا قطعات مبل‌های سنتی را آن چنان که باید نمی‌توان جداسازی کرد؛ اما مبل‌های راحتی و استیل قابل جداسازی هستند.

حال به بررسی بسته بندی انواع این مبل‌ها می‌پردازیم.

بسته بندی مبل استیل

مبلمان استیل بسیار گران قیمت و آسیب پذیر می‌باشند. قطعا برای بسته بندی و حمل این نوع مبل‌ها باید بیشترین حساسیت و زمان اختصاص داده شود. نحوه بسته بندی مبلمان استیل بدین گونه است که برای پوشاندن کل بدنه و الیاف مبل از سلفون یا استرچ رپ استفاده می‌شود. برای قسمت‌های حساس و شکننده نیاز به بابل رپ‌های فویل دار و ضخیم هست. تاج، دسته‌ها و پایه‌های مبل‌های استیلی را باید با نایلون‌های حباب دار و چند لایه بپوشانند.

از پارچه‌های کلفت و کارتن‌های ضخیم هم برای پوشاندن این نواحی استفاده می‌گردد. استفاده نکردن از سلفون‌های غذا برای بسته بندی مبل استیل، نکته ی مهم و قابل ذکر برای پوشش دهی هنگام اسباب کشی می‌باشد. سلفون‌های غذا باعث مقاومت مبل نسبت به ضربه و خط و خش نمی‌گردد.

باران بار همراه شما برای استفاده از بهترین خدمات هست. چیدمان مبل در ماشین حمل بار بسیار مهم می‌باشد. پس نیاز به متخصصان باربری خود است. اگر شما هم خواهان اسباب کشی با کمترین مشکلات هستید، به باران بار اعتماد کنید. ما تمامی امکانات را در اختیار شما قرار داده و در امر خدمت رسانی مسر و پیشتازیم.

بسته بندی مبل سلطنتی

بسته بندی مبلمان سلطنتی بعد از مبلمان استیل، از جمله سخت‌ترین و حساس‌ترین بسته بندی‌ها است.

مبل‌های سلطنتی دارای کارشدگی‌ها و برجستگی‌های بسیار می‌باشد. به همین دلیل در اسباب کشی نیاز به دقت زیادی دارند. داشتن تاج و برشکاری‌های زیاد به مبلمان ارزش می‌دهند. خط و خش وارد شده به مبلمان به مقدار زیادی از قیمت آن کسر می‌کند.

برای بسته بندی این مبلمان باید قسمت‌های برشکاری شده تاج، دسته‌ها و پایه‌های مبل با کارتن و نایلون‌های حبابدار دو لایه پوشیده شود.

بسته بندی مبل راحتی

بسته بندی مبلمان راحتی و کاناپه‌ها می‌تواند کمی سخت و پیچیده‌تر باشد. البته میزان آسیب پذیری آن کاهش چشمگیری می‌یابد. طریقه ی بسته بندی مبلمان راحتی به صورت جدا کردن تمامی اجزای قابل جداسازی می‌باشد. پس از جدا کردن قطعات، نوبت به بسته بندی آن‌ها می‌رسد. برای این کار باید قطعات را در جعبه‌ها قرار داده و اطراف آن‌ها را با نایلون‌های حبابدار بپوشانیم.

پایه‌ها و دسته‌های متصل به کاناپه باید با نایلون‌های حباب دار پوشیده شود. در نهایت کل بدنه اصلی باقی مانده را با سلفون پوشش دهید.

بسته بندی مبل کلاسیک

مبلمان کلاسیک دارای انواع مختلفی هستند. انواع مبلمان کلاسیک شامل مبلمان کلاسیک فرانسوی، ایتالیایی، انگلیسی و مبل چستر کلاسیک می‌باشند. جنس این دسته از مبل‌ها می‌تواند چوبی، نیمه استیل و کاملا استیل باشد. بسته به اینکه چه جنسی دارند، حساسیت کار متفاوت است.

بسته بندی مبلمان اداری

مبل‌های اداری هم مانند سایر مبل‌ها باید قطعات قابل جداسازی را از آن‌ها جداسازی کرد. با استفاده از سلفون و پلاستیک حباب‌دار می‌توان نواحی حساس مبل را پوشاند. فقط با نهایت دقت به نواحی تیز، مبلمان را جابه جا کنید. این نواحی هم آسیب زننده و هم قابل آسیب هستند.

برای بسته بندی بهتر از نایلون بسته بندی مبلمان، کارتن‌های چند لایه مخصوص هر وسیله استفاده می‌شود.

نحوه ی سلفون کشیدن مبلمان باید به صورتی باشد که تمامی اجزای مبل را پوشش دهد.

بسته بندی مبلمان برای صادرات

زمانی که صحبت از صادرات کالاها به کشورهای خارجی به میان می‌آید، کیفیت کالا و نوع بسته بندی آن اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. در هنگام بسته بندی کالا برای صادرات نیاز به دانستن اصول استاندارد بسته بندی می‌باشد. در صورت عدم بسته بندی صحیح کالا و جا دادن آن در خودروها و سایر وسایل نقلیه، احتمال بروز مشکلات و خطرات بسیار است.

بهترین شرکت‌های بسته بندی مبلمان در اصفهان و در تهران قرار دارند. باران بار ارائه دهنده تمامی خدمات برای اثاث کشی شما عزیزان می‌باشد.

شما همشهریان عزیز برای اطلاع از هزینه‌ها با مشاوران ما تماس بگیرید. هزینه بسته بندی مبلمان بستگی به نوع مبل، وزن بار و حساسیت و دقت مورد نیاز دارد.

سوالات متداول

برای بسته بندی مبل‌های سلطنتی و تاج دار، نیاز به رعایت چه نکاتی می‌باشد؟

تاج‌های مبلمان را باید با نایلون‌های حباب دار و کارتن‌های ضخیم پوشاند. بدین صورت از ضربه دیدن و خط و خش جلوگیری می‌شود.

وسایل مورد نیاز برای بسته بندی مبل چه چیزهایی هستند؟

بابل رپ و استرچ رپ‌ها، کارتن مقاوم و چند لایه، کاغذ بسته بندی، چسب و روکش‌های محافظتی

و چسب زن

برای بسته بندی مبلمان منزل از چه روش‌هایی می‌توان استفاده کرد؟

مبلمان منزل خود را با برای اسباب کشی راحت‌تر باید به قطعات کوچک‌تری تبدیل کرد. منظور از این تبدیل جداسازی قطعاتی می‌باشد که قابلیت جداسازی دارند. در صورتی که اجزای قابل جداسازی موجود نبود با نایلون‌های حبابدار پوشیده می‌شود.

برچسب ها
اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یک ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید

بیشتر بخوانید

باربری علویجه
باربری علویجه

باربری علویجه یکی از باربری‌های انجام شونده توسط تیم باربری باران بار می‌باشد. باران بار ارائه دهنده خدمات بسته بندی کالا و محصولات و حمل بار شما است. ...

۲۱ فروردین ۱۴۰۰
40
بسته بندی فرش
بسته بندی فرش

یکی از سخت‌ترین وسایل برای اسباب کشی در اصفهان، بسته بندی فرش می‌باشد. برای بسته بندی فرش نیاز به داشتن وسایل بسته بندی از جمله نایلون بسته بندی ...

۲۱ فروردین ۱۴۰۰
87
بسته بندی مبل
بسته بندی مبل

برای افراد اجاره نشین یکی از معضلات بزرگ، بسته بندی مبل می‌باشد. در اکثر منازل حداقل یک دست مبل وجود دارد. برای اثاث کشی از منازل نیاز به ...

۱۹ فروردین ۱۴۰۰
437
باربری اشترجان
باربری اشترجان

یکی از جابه جایی‌های مهم برای باران بار، باربری اشترجان می‌باشد. باربری اشترجان نسبت به سایر باربری از شهرستان‌های دیگر اصفهان دارای اهمیت کم‌تری است. البته باز هم ...

۱۸ فروردین ۱۴۰۰
520

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *