۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
توسط: باران بار
1246 بازدید
0 دیدگاه
دسته بندی: وبلاگ

همه ی ما در قبال حفظ و نگهداری از محیط زیست مسئول هستیم. در اسباب کشی نیز برای بسته بندی وسایل از کارتن‌ها، نایلون‌های حبابدار و سایر لوازم استفاده می‌کنیم. پس با توجه به نوع محصول و نوع و میزان لوازم انتخابی می‌توانیم کمکی هر چند کوچک در جهت نگهداری از محیط زیست انجام دهیم. در ادامه چند راهکار ساده را برای حفظ محیط زیست در اسباب کشی منزل را عنوان می کنیم . با ما همراه باشید.

راهکارهای مختلف حفظ محیط زیست در اسباب کشی

در وهله ی اول می‌توانید به جای مصرف کردن کاغذ و نامه نگاری برای استعلام قیمت‌ها، از پست‌های الکترونیک استفاده کنید. این کار سبب صرفه جویی در هزینه‌ها و حفظ محیط زیست می‌شود. همچنین سرعت انجام کارها نیز بالاتر می‌رود.

برای ایده های بیشتر می توانید مقاله راهکار استفاده مجدد از بسته بندی اسباب کشی را مطالعه نمایید.

بازیابی کارتن برای حفظ محیط زیست در اسباب کشی

در هنگام بسته بندی وسایل در اسباب کشی نیز بهترین راه، استفاده از جعبه‌های قابل بازیافت است. پس با مصرف وسایل قابل بازیافت و دست دوم می‌توانید در حفظ محیط زیست و همچنین هزینه‌ها صرفه جویی کنید. به دلیل دیر تجزیه شدن پلاستیک‌ها تا حتی‌الامکان از وسایل پلاستیکی استفاده نکنید. برای بسته بندی کالاهای شکننده و حساس می‌توانید از حوله، پارچه و یا روزنامه‌های باطله استفاده کنید.

برای دریافت خدمات اسباب کشی منزل در اصفهان کلیک نمایید.

مناسب‌ترین راهکار، اجاره کردن کارتن‌های پلاستیکی برای بسته بندی است. در واقع شما به جای مصرف کارتن‌های مقوایی و کاغذی از جعبه‌های پلاستیکی چرخ دار استفاده می‌کنید. این جعبه‌های پلاستیکی را می‌توان چندین با یا حتی برای چندین سال باربری استفاده کرد. در حالی که کارتن‌های کاغذی یا مقوایی را نهایتا می‌توان دو تا سه بار بسته به میزان مقاومت آن‌ها مصرف نمود.

پس از بسته بندی مورد دیگری که نیاز به دقت برای حفظ محیط دارد، خودروی باربری است. ماشین نقلیه ی مورد استفاده برای حمل بار نباید دچار مشکلات فنی باشد. در این صورت دود زیادی را ایجاد کرده و موجب آلودگی هوای بیشتری می‌گردد.

زمان مناسب برای جابه جایی بار نیز از عوامل مهم و تأثیرگذار روی محیط می‌باشد. بهترین زمان انتخابی برای جابه جایی، ساعات خلوت و کم ترافیک خیابان‌ها و جاده‌ها است. در ساعات شلوغ علاوه بر افزایش آلودگی هوا، زمان شما نیز هدر می‌رود.

باران بار دوستدار محیط زیست

شرکت ما با داشتن بروزترین و مجهزترین خودروهای حمل بار آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز با رعایت و حمایت از حفظ محیط زیست می‌باشد. کارشناسان ما با در نظر گرفتن تمامی نکات برای سالم نگهداشتن محیط زیست، وسایل، مسیرها و خودروهای متناسب با نوع بار را در اختیار شما هموطنان عزیز قرار می‌دهند.

برچسب ها