بسته بندی اثاثیه اصفهان

بسته بندی اثاثیه یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی است که همه افراد نگران آنها هستند چراکه ممکن است حین باربری, کارتن ها باز شوند یا وسایل سنگین بر روی وسایل سبک تر گذاشته شوند, شکسته شدن و گم شدن بسیاری از وسایل اتفاقی نیست که بتوان از آن به راحتی گذر کرد.

هر وسیله نیاز به وسایل بسته بندی مخصوص و استاندارد دارد. دسته بندی وسایل, انتخاب جعبه و استفاده از کیسه های حباب دار را به ما بسپارید.

نه وسیله ای گم میشود و نه خراب!

تماس با ما

photo 1 1024x576 - بسته بندی اثاثیه

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

نحوه بسته بندی وسایل در اسباب کشی, دسته بندی بندی برای جعبه های متفاوت, بسته بندی خاص و ضرب گیر برای وسایل شکستنی, مشخص نمودن جعبه ها در زمان حمل و موارد دیگر را شرکت اتوبار باران بار اصفهان انجام میدهد.
پیشگیری بهتر از درمان است و ما با روش های استاندارد از هر حادثه ای وسایل شما را دور میکنیم.
از طرفی تمام وسایل شما بیمه باربری دارند. پس خیالتان از بابت اسباب کشی راحت باشد.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل

قیمت ها و هزینه ها در همه زمینه ها سرسام آور شده اند. بنابراین افراد ترجیح میدهند از شرکت ها کمک نگیرند یا حتی تصور میکنند که خدمات گران قیمتی میدهند. اما بهتر است بدانید شرکت های وجود دارند که خدماتی حرفه ای و استاندارد را با قیمتی مناسب انجام میدهند.

شرکت اتوبار باران بار با ارائه خدمات در اصفهان, نمادی از خدمات عالی با قیمتی مناسب است.

شاید شما برای بسته بندی یک وسیله متراژ بیشتری نایلون حبابدار مصرف کنید که همین امر باعث می شود هزینه های شما برای بسته بندی کردن وسایل منزلتان افزایش یابد، اما پرسنل باران بار که متخصص در امر بسته بندی کردن وسایل منزل هستند.

photo 6 1024x576 - بسته بندی اثاثیه

شرکت بسته بندی لوازم منزل در اصفهان

در مرحله اول هر بسته بندی باید لوازم مورد نیاز را برای بسته بندی تهیه کنیم و بعد کار بسته بندی را شروع کنیم، از این رو ما تهیه کلیه لوازم بسته بندی را بر عهده خواهیم گرفت.

این وسایل می تواند شامل کارتن های رگال دار، چسپ، سلفون، ضربه گیر، فوم، کارتن های سه لایه و پنج لایه، ساک های زیپ دار مخصوص بسته بندی لحاف و … می شود، این شرکت تمامی وسایل مورد نیاز بسته بندی را برای شما تهیه و برای شما ارسال می کند تعداد افرادی که برای بسته بندی بارهای شما ارسال می شود بسته به حجم وسایل شما می باشد که اگر وسایل منزل شما زیاد باشد باید از پرسنل بیشتری برای بسته بندی لوازم منزلتان استفاده کنید این شرکت پرسنل مورد نیاز را برای بسته بندی لوازم منزل شما ارسال خواهد کرد، نگران هیچ چیزی نباشید، اگر باز هم سوالاتی در ذهن شماست می توانید پرسش های متداول را بخوانید.

در ادامه این مقاله به نکاتی می پردازیم که اگر شما کار بسته بندی را خودتان انجام دهید باید به این نکات توجه کنید، ما در خدمت شما خواهیم بود و مشاوره را در زمینه اسباب کشی به شما ارائه خواهیم داد.

نکات حرفه ای برای بسته بندی اثاثیه

 1. همیشه بسته بندی وسایل را از وسایل کوچکتر شروع کنید و وسایلی که بیشتر به آنها احتیاج ندارید بسته بندی کنید.
 2. حتما پس از اینکه کار بسته بندی را انجام داید بر روی کارتن ها نام وسیله ای که در داخل آنها می باشد یاداشت کنید بهتر است که  بر روی برچسپ محتویات داخل کارتن را بنویسید و بعد از نوشتن بر روی آنها بچسپانید این کار را هیچوقت برای خود کارتن ننویسید چون وقتی بر روی کارتن ها بنویسید برای اثاث کشی های بعدی می توانید از آن استفاده کنید.
 3. هیچوقت یک کارتن را با وسایل سنگین پر نکنید چون ممکن است کارتن ها پاره شوند وقتی که بسته بندی می کنید  اثاثیه های سبک را در لا به لای وسایل سنگین قرار دهید مثلاً کتاب ها را در لا به لای وسایل سبک مثل لباس ها قرار دهید.
 4. هرگز کارتن ها را با وسایل سنگین پر نکنید چون ممکن است در حین جابجایی بار و اثاث کشی افرادی که کار باربری را انجام می دهند دچار مشکل شوند.
 5. همیشه کارتن ها را کاملا پر کنید تا وقتی در داخل ماشین ها قرار می گیرند له نشوند و وسایل آنها دچار شکستگی نشوند.
 6. همیشه بهتر است که وسایل سنگین را در کف کارتن ها قرار دهید و وسایل دیگر که سبک هستند را بر روی آنها قرار دهید.
 7. وسایلی که شکستنی هستند و بزرگ هستند بهتر است که با ضربه گیر بسته بندی شوند و بعدا در داخل کارتن ها قرار بگیرند.
 8. نکته ای که می تواند بسیار مهم باشد محکم کردن کارتن ها می باشد، بهتر است که کارتن ها را با چسپ و محکم کنید و اگر خیلی بر روی آنها حساس هستید آنها را با طناب کاملا محکم کنید.
 9. برای بسته بندی وسایل شکستنی بهتر است که بر روی کارتن ها بنویسید ” شکستنی است مواظب باشید ” این کار می تواند خیلی تاثیر گذار باشد.
 10. برای بسته بندی بهتر است که از کارتن های محکم و پنج لایه استفاده کنید که برای خرید کارتن می توانید با شرکت باربری باران بار تماس بگیرید و کارتن و سایر لوازم بسته بندی را سفارش دهید.

نحوه بسته بندی لوازم شکستنی و ظروف چینی

ظروف و لوازم شکستنی می تواند از حساس ترین بخش های بسته بندی باشد که برای بسته بندی کردن آنها دقت زیادی داشته باشید.

 •  برای بسته بندی ظروف بهتر است که هر ظرف را جدا از هم بسته بندی کنید می توانید برای بسته بندی از روزنامه و یا لباس و نایلون های جبابدار استفاده کنید ، هر ظرف را جدا از هم بسته بندی کنید و با دقت بسیار در داخل کارتن ها قرار دهید تا بر روی هم دیگر نیفتند چون اگر بیفتند احتمال شکستن ظرف و ظروف زیاد می شود . بهتر است که در کف کارتن های یک تکه ضربه گیر را قرار دهید تا وقتی که جابجا می شوند این وسایل ها نشکنند.
 • زیر کارتن ها را در مرحله اول کاملا با چسپ محکم کنید و زیر کارتن را با چسپ های نواری اگر نیاز است دو بار چسپ بزنید
 • بر روی کارتن ها برچسپ مخصوص را قرار دهید و بنویسید که مربوط به کجا می باشد
 • بهتر است که این کارتن ها را در یک جای دیگر قرار دهید تا وقتی که شرکت باربری از راه رسیدند بر روی این وسایل تاکید کنید تا در حین حمل و نقل دقت بیشتری کنند.
 • اگر کارتن ها سنگین هستند بهتر است که با طناب کاملا محکم شوند.

نحوه بسته بندی کردن یخچال ساید بای ساید

 • قبل از اینکه می خواهید اسباب کشی کنید بهتر است که وسایل داخل یخچال را خالی کنید تا برفک های داخل فریزر یخچال آب شوند
 • بعد از انجام مرحله بالا کار یخچال را کاملا تمیز کنید چون اگر این کار را انجام ندهید در حین حمل و نقل برفک داخل یخچال آب شده و در راه پله و یا در داخل خانه لجن را به وجود می آورد ، پس بهتر است که تمیز کردن یخچال را با دقت انجام دهید
 • کابل برق یخچال را کاملا جمع کنید و با چسپ های نواری آنرا به پشت یخچال محکم بچسپانید
 • اگر کارتن یخچال را هنوز دارید ، کارتن یخچال گزینه مناسبی برای بسته بندی کردن دوباره یخچال نیست
 • پیچ های تنظیم ارتفاع یخچال را کاملا ببندید تا در حین جابجایی جدا نشوند
 • اگر راه پله ها تنگ است بهتر است که درب یخچال ساید بای ساید را جدا کنید و به صورت مجزا حمل کنید تا یخچال هر چه بهتر و با رعایت نکات ایمنی بیشتر جابجا شود.
 • بهتر است که یخچال به صورت عمودی حمل شود چون گاز فریون داخل یخچال خیلی حساس می باشد و بهتر است که زیاد جابجا نشود
 • بعد از اینکه کار اسباب کشی انجام کار اسباب کشی و حمل اثاثیه فورا یخچال را به برق نزنید بعد از اسباب کشی بهتر است ۳ الی ۴ ساعت بعد از اسباب کشی آنرا به برق بزنید بهترین روش این است که در آخرین مرحله از بسته بندی ، لوازم داخل یخچال را خالی کنیم چون بعد از ۲ ساعت آنرا به برق می زنیم وسایل داخل آن یخ آنها باز نشود و وسایل آب نشود ، وقتی که کار پرسنل بسته بندی تمام شد به آنها بگویید که تخلیه یخچال را انجام داده و در نهایت وسایل داخل آنرا خالی کنند.
 • فیلتر آب یخچال های ساید بای ساید را بهتر است هر ساله عوض کنید.

photo 8 1024x576 - بسته بندی اثاثیه

بسته بندی کردن تلوزیون ال سی دی 

بهتر است که تلوزیون ها را در کارتن های خود قرار دهید و ضربه گیر های که فیبر هستند را در لا به لای ال سی دی ها قرار دهید ، اگر کارتن ال سی دی را ندارید بهتر است که با ضربه گیر های جباب دار بسته بندی کرده و با فوم و چسپ بسته بندی شوند تا دچار زدگی نشوند ، بهتر است که تلوزیون های ال سی دی را با ماشین شخصی خودتان جابجا کنند تا در حین حمل و نقل دچار شکستگی نشود.

نحوه بسته بندی کردن لباسشویی و ظرف شویی و اجاق گاز

اگر وسایله مورد نظر شما هنوز از آن استفاده نکرده اید بهتر است که با کارتن های مخصوص خود بسته بندی شود ولی اگر این وسایل مورد استفاده قرار گرفته است بهتر است که کار بسته بندی را با ضربه گیر و سلفون بسته بندی شود چون یک امر بسیار مهم و حساس می باشد

قبل از اینکه تیم باربری برای شما اعزام می شوند اگر لباسشویی شما از نوع دیجیتال می باشد پیچ های مخصوصش را در لا به لای جای خود محکم سفت کرده تا لباسشویی شما کاملا سالم به مقصد مورد نظرتان برسد.

نحوه بسته بندی کردن مبلمان

بسته بندی مبلمان می تواند بسیار مهم و حیاتی باشد از این رو شرکت باربری باران بار خدمات تخصصی بسته بندی مبلمان را به صورت حرفه ای و شبانه روزی انجام دهد کار بسته بندی مبلمان باید به صورت حرفه ای و شبانه روزی باید انجام داده شود ، این شرکت بسته بندی وسایل منزل به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان ساکن استان اصفهان خواهد بود و کار بسته بندی وسایل منزل شما را انجام خواهد داد.

خدمات بسته بندی وسایل منزل با چه وسایلی انجام می شود؟

شرکت باربری و اتوبار باران بار برای بسته بندی وسایل منزل خدمات ویژه ای را انجام می دهد برای بسته بندی کردن وسایل منزل از ضربه گیر های حبابدار ، سلفون ، چسپ ، فوم ، کارتن ، وکیوم بگ ، کارتن های رگال دار و … استفاده می شود
بسته بندی اثاثیه منزل یکی از مهمترین کارهای اولیه اثاث کشی است و شرکت باران بار با تجربه کافی این خدمات را به خوبی برای شما ساکنین استان اصفهان انجام می دهد.

بسته بندی توسط چه افرادی انجام می شود ؟

بسته بندی وسایل منزل توسط پرسنلی متخصص انجام می شود ، افرادی که کار بسته بندی را انجام می دهند در امر پک کردن وسایل منزل تخصص لازم را دارند و می توانند به بهترین روش ممکن این خدمات را برای شما انجام دهند.
افرادی که کار بسته بندی را انجام می دهند اغلب آقا می باشند و در این زمینه بیش از ۵ سال سابقه کاری دارند

آیا بسته بندی وسایل و حمل بار در یک روز انجام می شود؟

بله اگر نیازمند این هستید که بسته بندی و حمل بارهای شما در یک روز انجام شود ما یک تیم سازمان یافته را برای بسته بندی و حمل اثاثیه منزل شما در نظر می گیریم تعداد این تیم بسته به وسایل شما متغییر می باشد و تعداد افرادی که برای بسته بندی بارهای شما اعزام می شود را با کارشناسان باران بار در میان بگزارید
در مرحله اول کار بسته بندی به صورت حرفه ای از صفر تا صد انجام می شود و در مرحله بعد کار حمل بار برای شما انجام می شود ، اگر نیازمند این خدمات هستید شرکت باران بار بهترین گزینه برای اثاث کشی و بسته بندی وسایل شماست

به چه روش هایی بسته بندی می کنید ؟

باران بار به روش های روز دنیا خدمات بسته بندی کردن وسایل منزل را انجام می دهد ، روش های بسته بندی شامل استرچ رپ و بابل رپ می باشد که به سبک کشورهای اروپایی این خدمات انجام می شود ، بسته بندی کردن اثاثیه منزل توسط بهترین پرسنل انجام می شود

چند روز قبل از اینکه بخواهم کار بسته بندی را انجام سرویس را رزرو کنم ؟

بهترین زمان برای رزرو سرویس بسته بندی وسایل منزل ۲۴ ساعت قبل از انجام اسباب کشی است ، در هر زمانی که نیاز به مشاوره دارید به صورت ۲۴ ساعته می توانید از خدمات مشاوره کارشناسان باربری و اتوبار باران بار بهره مند شوید

نمونه های بسته بندی را می خواهم ببینم آیا این امکان وجود دارد ؟

بله در صورت نیاز به مشاهده نمونه های بسته بندی شرکت باران بار میتوانید با کارشناسان این شرکت در میان بگزارید این افراد نمونه های بسته بندی را برای شما از طریق تلگرام یا واتساپ برای شما ارسال خواهند کرد

آیا می توانم لوازم بسته بندی را از باران بار دریافت کنم و خودم کار بسته بندی را انجام دهم ؟

بله این امکان نیز وجود دارد در صورت نیاز به ملزومات بسته بندی لوازم منزل ، می توانید از طریق تلفن های تماس شرکت باران بار وسایل بسته بندی را سفارش دهید ، به صورت پیک برای شما در هر نقطه ای از اصفهان بخواهید ارسال خواهد شد ، زمان ارسال لوازم بسته بندی کمتر از یک ساعت است

آخرین مطالب وبلاگ

مطالب و مقالات اتوبار باران بار

بسته بندی گیاهان در اسباب کشی
بسته بندی گیاهان در اسباب کشی

شرکت های باربری بسیاری وجود دارند. قیمت حمل بار اثاثیه هر کدام متفاوت است. اما کدامیک بسته بندی اثاثیه را اصولی انجام میدهند. هر گلدان و گیاهی پیچیدگی ...

۲۴ شهریور ۱۳۹۹
11672
بیمه باربری
بیمه باربری

یکی از دغدغه‌های صاحب کالا در زمان جابه‌جایی محصولات، سالم رسیدن محصولات است. به همین دلیل بیمه باربری تشکیل‌شده که از کالاهای در حال جابه‌جایی محافظت شود. همان‌طور ...

۱۵ شهریور ۱۳۹۹
12183
بسته بندی وسایل منزل در اصفهان
بسته بندی وسایل منزل در اصفهان

بسته بندی وسایل منزل در اصفهان برای تمام افرادی که زمان حمل بار و اثاثیه هایشان سر رسیده است, بسیار پیچهده میشود. بسته بندی ها در زمان های ...

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
17556
استفاده مجدد از بسته بندی اسباب کشی
استفاده مجدد از بسته بندی اسباب کشی

اتوبار را انتخاب کردیم, از یک وسیله نقلیه برای باربری استفاده کردیم و حالا به مرحله آخر رسیدیم. بعد از اسباب کشی و چیدمان اثاثیه، با حجم وسیعی ...

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
17543