بسیاری از ما امکانات کافی جهت جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان و سایر شهرها را نداریم. بنابراین مجبوریم به واسطه ی شرکت‌های باربری این فرآیند وقت گیر و سخت را انجام دهیم. شرکت باران بار قادر به جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان برای همشهریان خود می‌باشد. همچنین جابه جایی اثاثیه منزل تهران به اصفهان نیز انجام می‌گردد. شرکت جابه جایی اثاثیه منزل باید دارای شرایط لازم برای یک جابه جایی امن باشد. در صورت درخواست مشتری برای چیدمان، شرکت موظف به انجام این پروسه با کمترین احتمال آسیب به وسایل شخص می‌باشد.

jabejaei in esfahan - جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان

۱۰ ویژگی اصلی شرکت جابه جایی اثاثیه منزل اصفهان

۱- صرفه جویی در هزینه‌های کل نقل و انتقال کالا

۲- وجود سرعت عمل بالا در انجام کار

۳- وجود کادری مجرب و آموزش دیده با مدرک معتبر آموزشی

۴- داشتن بیمه نامه کالا و آسوده خاطری بابت رسیدن وسایل به طور سالم به مقصد

۵- داشتن سرویس درب منزل

۶- وجود و درخواست هر تعداد کارگر برای حمل بار

۷- وجود مشاور و ارائه سامانه پیامکی ۲۴ ساعته

۸- چیدمان وسایل پس از انتقال کالا به مقصد بنا به درخواست مشتری

۹- ارائه خدمات و پشتیبانی تمام وقت

۱۰- امنیت سرویس دهی

هزینه جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان

مهمترین مسئله ای که ذهن مردم را در حین اسباب کشی درگیر می‌کند، بحث مالی و هزینه‌های حمل بار می‌باشد. چرا که بسیاری از شرکت‌های جابه جایی اثاث منزل، هزینه‌های حمل بار را به صورت دو نرخی بیان می‌کنند. این مسئله باعث بی اعتمادی و نا‌رضایتی مردم شده است. در نتیجه اغلب مردم توسط وسایل نقلیه خود جابه جایی اثاث منزل را انجام می‌دهند. اینکه برخی شرکت‌ها در وهله اول قیمت پایین‌تری به مشتری می‌گویند و در وهله دوم که کار جابه جایی تمام شد، قیمت بالا‌تری دریافت می‌کنند، باعث ضرر زیادی به بسیاری از شرکت‌ها شده است. نگران نباشید، هنوز هم شرکت‌های معتبر و مسئولیت پذیری وجود دارند. شرکت باران بار تمامی تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری می‌کند.

ما این مسئله را با تعیین هزینه قطعی و صدور فاکتور برای همیشه ریشه کن می‌کنیم. تعیین هزینه جابه جایی اثاثیه منزل را به کارشناسان ما بسپارید. مشاوران ما تمامی شرایط و عوامل موثر روی میزان هزینه را بررسی کرده و به شما اطلاع می‌دهند. در صورت موافقت شما با قیمت و شرایط، همکاری ما با شما عزیزان آغاز می‌شود. عوامل مختلفی روی هزینه جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان از جمله میزان حجم بار، نوع ماشین حمل بار و تعداد دفعات استفاده از آن، تعداد طبقات ساختمان منزل شما و نوع بسته بندی وسایل موثر هستند.

جابه جایی اثاث منزل توسط تیمی منظم

در واقع هر چه حجم اثاثیه بیشتر باشد، تعداد و ساعات کاری کارگران برای بسته بندی و حمل افزایش می‌یابد. منظور از این حجم، جواهرات گرانبها و وسایل سنگینی می‌باشند که باید به طور دقیقی بسته بندی و حمل ‌شوند. نوع و نحوه بسته بندی نیز بستگی به نوع کالا دارد. یکی از موثرترین موارد در افزایش قیمت حمل و نقل اثاثیه، تعداد دفعات استفاده از وانت بار یا کامیون بار می‌باشد.

بیشتر افراد اهمیت دادن به سلامت خود را فراموش می‌‎کنند. بیشتر ذهن آنها درگیر نحوه بسته بندی و هزینه‌های حمل و نقل است. حتی گاهی فراموش می‌کنند که حمل وسایل و اثاثیه سنگین منزل آسیب جدی ای به بدن وارد می‌کند. کمردرد حداقل ضرر وارد شده به بدن آنها می‌باشد.

استفاده از آپارتمان مبله به جای جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان

آیا می‌دانستید که اغلب افراد به دلیل عدم اطمینان و راحتی کار ترجیح می‌دهند که آپارتمان‌های مبله را انتخاب کنند؟

امروزه برخی از مردم حتی قید جابه جایی اثاث را هم می‌زنند. در حالی که با یک بار تماس با باران بار دیگر نیاز به گزینش چنین آپارتمان‌هایی ندارند. مشاورین ما به شما خواهند گفت که دیگر نیازی نیست برای حمل بار از آسانسورها استفاده کنید. شما توسط کرایه بالابرها و جرثقیل می‌توانید جابه جایی اثاثیه منزل خود را انجام دهید. اگر چه احتمالا نیازی به جرثقیل هم ندارید چون آپارتمان‌های اصفهان مانند تهران طبقات زیادی ندارند. پس این گونه دسترسی راحت‌تر هست.

جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان در شرایط کرونا

اگر یادتان باشد، سال گذشته فکر می‌کردیم این ویروس هم سرانجام در کمتر از چند ماه تمام می‌شود. نه تنها پایان نیافت، بلکه اوضاع بدتر هم شد. اما کاملا آسوده خاطر باشید چرا که حمل و نقل بارها با رعایت پروتکل بهداشتی انجام می‌شود. باران بار رضایت و سلامتی شما را در اولویت کار خود قرار داده است. پس فرآیند حمل و نقل اثاث منزل در اصفهان کاملا تحت کنترل می‌باشد. یادتان باشد که دستان خود را پس از تحویل بسته‌ها بشورید و فاصله اجتماعی خود را با کارگران حفظ کنید. باران بار برای حفظ سلامت کارگران خود تدابیری دیده از جمله ماسک و دست کش که پوشیدن آن‌ها الزامی می‌باشد.

روند حمل و جابه جایی اثاثیه منزل به طور کلی

بعد از بسته بندی تمامی وسایل و اطمینان از ایمن بودن بسته‌ها نوبت به جابه جایی بار می‌رسد. باران بار به طور اختصاصی توسط تیم مجرب خود، بسته‌ها را در وانت یا کامیون مورد نظر قرار می‌دهد. پس از این مرحله و رساندن بسته‌ها به منزل جدید، تمامی وسایل را تا حدالامکان در مکان درست خود می‌گذارند. اگر شما خواهان نصب برخی کالاها مثل پرده، پیانو، میز بیلیارد، لوسترهای سقفی و غیره باشید تیم متخصص ما به صورت VIP این کار را انجام می‌دهد.

نحوه درست حمل و جابه جایی اثاث منزل

همانطور که در این مقاله اشاره شد، باربری کار آسانی نیست و نیازمند وجود افراد متخصص و با تجربه می‌باشد. برای باربری صحیح و به موقع حتما باید به نکاتی توجه کرد. بدین گونه می‌توان از خطرات احتمالی برای اشخاص و اشیاء منزل جلوگیری کرد.

مهمترین نکات در مورد باربری و حمل بار صحیح

۱- قبل از شروع باربری وسایل مورد نیاز مانند قیچی، چسب و سایر موارد را تهیه کنید.

۲- بهترین حالت برای بلند کردن وسیله‌های سنگین، حالت نیمه نشسته بر روی پاهای خود می‌باشد.

۳- از چرخ‌های حمل بار، بالابرها و آسانسور استفاده کنید.

۴- هرگز چندین جعبه سنگین را برای بلند کردن روی یکدیگر قرار ندهید. قرار نیست همه ی بارها را با هم بلند کنید. به خود زمان دهید و بارها را تا جایی که می‌توانید بلند کنید.

۵- هنگامی که بارها را بلند کردید باید به توانید جلوی پای خود را ببینید.

۶- در جابه جایی بارها از چند نفر بخواهید که به شما کمک کنند. تقسیم کار باعث ایجاد تعادل و خسته نشدن افراد می‌شود.

در حالی که اگر خود شما تمامی مسئولیت را بر عهده بگیرید احتمالا چند شب پی در پی با کمر درد شدیدی مواجه می‌شوید.

۷- در روز جابه جایی لوازم منزل، لباس راحت و مخصوص کار بپوشید تا با خیال آسوده به کار خود ادامه دهید. نگران پاره و کثیف شدن لباس خود نباشید.

۸- به جای بلند کردن بسته‌ها، آن‌ها را هل دهید. بدین گونه فشار کمتری به کمر و عضلات خود وارد می‌کنید.

جابه جایی اثاثیه منزل توسط باران بار

شرکت باربری باران بار اصفهان برای ارائه خدمات ویژه حمل و نقل با بهترین امکانات در خدمت شماست. دیگر نگران هزینه باربری و آسیب به وسایل خود نباشید. شما همشهریان عزیز از هر نقطه از شهر اصفهان که باشید، فقط کافیست با ما تماس بگیرید. همکاران ما در اسرع وقت با افراد متخصص خود در زمینه حمل و نقل به کمک شما می‌آیند. دیگر نگران به دوش کشیدن بار سنگین حمل و جابه جایی اثاثیه منزل خود نباشید. در اصفهان باشید و ما را کنار خود داشته باشید.

سوالات متداول

۱- آیا همه افراد می‌توانند حمل و نقل اثاث منزل را انجام دهند؟

باربری اسباب منزل کار آسانی نیست. با رعایت برخی نکات می‌توان جابه جایی بهتری داشت. بهتر است این وظیفه را بر عهده کارشناسان با تجربه بگذارید.

۲- چه مسائلی باعث شده که افراد اعتماد خود را نسبت به شرکت‌های باربری از دست دهند؟

رایج ترین موردی که مسبب این مسئله است، چند نرخی بودن این شرکت‌ها می‌باشد. این گونه شرکت‌ها در ابتدا قیمتی را بیان می‌کنند اما پس از جابه جایی قیمت دیگر را ارائه می‌دهند.

۳- باربری در طولانی مدت یا کوتاه مدت چه عوارضی می تواند برای افراد داشته باشد؟

از جمله عوارض حمل و نقل وسایل سنگین خانه، کمر درد می‌باشد.

آخرین مطالب وبلاگ

مطالب و مقالات اتوبار باران بار

باربری علویجه
باربری علویجه

باربری علویجه یکی از باربری‌های انجام شونده توسط تیم باربری باران بار می‌باشد. باران بار ارائه دهنده خدمات بسته بندی کالا و محصولات و حمل بار شما است. ...

۲۱ فروردین ۱۴۰۰
38
بسته بندی فرش
بسته بندی فرش

یکی از سخت‌ترین وسایل برای اسباب کشی در اصفهان، بسته بندی فرش می‌باشد. برای بسته بندی فرش نیاز به داشتن وسایل بسته بندی از جمله نایلون بسته بندی ...

۲۱ فروردین ۱۴۰۰
85
بسته بندی مبل
بسته بندی مبل

برای افراد اجاره نشین یکی از معضلات بزرگ، بسته بندی مبل می‌باشد. در اکثر منازل حداقل یک دست مبل وجود دارد. برای اثاث کشی از منازل نیاز به ...

۱۹ فروردین ۱۴۰۰
434
باربری اشترجان
باربری اشترجان

یکی از جابه جایی‌های مهم برای باران بار، باربری اشترجان می‌باشد. باربری اشترجان نسبت به سایر باربری از شهرستان‌های دیگر اصفهان دارای اهمیت کم‌تری است. البته باز هم ...

۱۸ فروردین ۱۴۰۰
518