کارتن اسباب کشی

امتیاز
0
(0)
۱۷ فروردین ۱۴۰۰
توسط: Yasin Rahmatian
267 بازدید
0 دیدگاه
دسته بندی: وبلاگ
کارتن اسباب کشی

همانطور که در مقاله جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان خواندیم، مهم‌ترین ابزار برای اسباب کشی، کارتن اسباب کشی می‌باشد. برای بسته بندی کالاهای مختلف و بهبود روند اسباب کشی نیاز به کارتن‌هایی با ابعاد و ضخامت مختلف داریم.

باران بار برای بسته بندی بار در اصفهان در خدمت شما هست. به‌ جای خرید کارتن اسباب کشی دست دوم، تهیه کارتن اسباب کشی ارزان را به شرکت ما بسپارید. بهترین کارتن اسباب کشی برای جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان، کارتن‌های ۵ لایه هستند. جعبه‌ها در ابعاد و ضخامت مختلفی موجود می‌باشند. اصولا کارتن‌های اسباب کشی باید متناسب با کالای مورد نظر برای جابه جایی باشند.

کارتن اسباب کشی دست دوم

اکثر افراد زمان اسباب کشی در هر مغازه ای به دنبال کارتن هستند. چنین افرادی بدون فکر کردن به کیفیت، جعبه‌ها را جمع آوری می‌کنند. در حالی که با خرید کارتن‌های خالی باکیفیت بالا، امکان استفاده مجدد را داریم.

بسیاری از مردم عادی اطلاعات کافی راجع به انواع و دوام کارتن‌ها ندارند. جعبه‌های خالی باعث نظم دادن به وسایل منزل و سرعت بخشیدن به روند فرآیند اسباب کشی می‌گردد. همچنین باعث راحت‌تر شدن کار کارگران و در نتیجه صرفه جویی در هزینه می‌شود. کارتن خالی برای اسباب کشی از نظر ساختاری و تعداد لایه‌ها متفاوت می‌باشد.

برای حمل بارهای شکستنی از کارتن‌های ۵ لایه و برای لوازم غیر شکستنی از کارتن‌های ۳ لایه استفاده می‌شود. پس تنها به دنبال کارتن‌های اسباب کشی دست دوم نباشید. جعبه‌‌های غیر استاندارد، تضمین کننده عدم آسیب رسیدن به کالای شما نیستند.

بر عکس طرز تفکر ما، خرید کارتن اسباب کشی نیاز به دقت بالا و شناخت انواع آن دارد. برای خرید جعبه اسباب کشی باید به اندازه، تعداد لایه‌های تشکیل شده، مقاومت در برابر عوامل مختلف توجه نمود.

خرید کارتن اسباب کشی در اصفهان

خرید کارتن برای اسباب کشی، میزان مقاومت آن بسیار حائز اهمیت می‌باشد. مقاومت کارتن اثاث کشی در برابر رطوبت، ضربات وارد شده و حرارت باید سنجیده شود. در حین جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان احتمال آسیب به بار وجود دارد.

اگر جعبه مقاوم به رطوبت نباشد از آن در فصول سرد و بارش زا سال نمی‌توان استفاده کرد. در مراکز تولید کارتن اسباب کشی، جعبه‌هایی فاقد آلودگی و میکروب تولید می‌شوند. یکی از دلایلی که خرید کارتن دست دوم برای اسباب کشی را رد می‌کنیم، همین غیر بهداشتی بودن جعبه‌ها است. برای بسته بندی لوازم آرایشی بهداشتی و حساس، جعبه‌های بهداشتی و استاندارد نیاز داریم.

کارتن بسته بندی اسباب کشی برای باربری در اصفهان، دارای کاربردهای بسیاری می‌باشد. یکی از کاربردهای آن، حمل لوازم سنگین منزل مانند لوازم خانگی آشپزخانه است. سایر کاربردهای آن شامل حمل کتاب، حمل لوازم خرده ریز، حمل مواد غذایی و لباس می‌باشد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان کار ساده ای نیست اما می‌توان با کمک گرفتن از شرکت‌های معتبر اتوبار و باربری، کار را آسان کرد. باران بار در این مسیر شما عزیزان را همراهی می‌کند. باران بار در زمینه ی بسته بندی، اسباب کشی در اصفهان و انتخاب کارگر اسباب کشی در اصفهان شما را یاری می‌دهد. با توجه به درخواست شما همشهریان گرامی، خدمات پس از جابه جایی مانند چیدمان منزل نیز ارائه می‌گردد. اگر قصد خرید کارتن جهت اسباب کشی منزل خود را ندارید، اجاره کارتن اسباب کشی انتخاب مناسبی است.

از کجا کارتن اسباب کشی بخرم؟

خرید کارتن اسباب کشی با قیمت مناسب از برخی شرکت‌ها و مراکز تولید کارتن اسباب کشی امکان پذیر می‌باشد. قیمت کارتن اسباب کشی بسته به نوع، ضخامت و جنس آن متغیر است. پس برای خرید کارتن اسباب کشی و بسته بندی لوازم مختلف خود به تمامی این موارد ذکر شده توجه کنید. به طور مثال کارتن ۷ لایه اسباب کشی برای حمل لوازم بسیار سنگین منزل و ادارات کاربرد دارد.

کارتن موز اسباب کشی از جمله کارتن‌هایی با رویه ۵ لایه و زیره ۳ لایه است. این جعبه‌های دارای مقاومت زیاد، گزینه مناسبی برای اسباب کشی هستند. معمولا کارتن موز در دو سایز ارائه می‌شود. یکی از آن‌ها در ابعاد ۱۵*۱۸*۲۴ که همان کارتن کوچک و دیگری ۳۰*۳۸*۴۶ که کارتن بزرگ می‌باشد.

در ایران مردم به طور معمول از این جعبه‌ها برای اسباب کشی استفاده می‌کنند. در حالی که برای مصارف دیگر از جمله بسته بندی میوه و صیفی جات نیاز به تولید کارتن نو هست.

انواع کارتن اسباب کشی

به دلیل تقاضای بالا مردم برای حمل و نقل لوازم خود، شرکت‌هایی در جهت تولید کارتن برای اسباب کشی ایجاد شده اند. این شرکت‌ها تولید کننده انواع کارتن‌های مقوایی اسباب کشی و کارتن‌های نو اسباب کشی می‌باشند.

شما انواع مختلف جعبه‌ها را از شرکت‌های کارتن اسباب کشی مشهد، کرج، شیراز، تهران، اصفهان، اهواز، رشت و کرمانشاه تهیه و برای اثاث کشی استفاده کنید.

بسته به نیاز مردم، انواع جعبه‌های اسباب کشی ایجاد شده اند. ما جعبه‌ها را می‌توانیم با دو طبقه بندی مختلف نشان دهیم. دسته بندی انواع کارتن‌ها از نظر جنس، ساختار و سایز به شرح زیر است.

اولین دسته بندی بر اساس نوع و جنس

کارتن‌های تاشو، کارتن‌های تخم‌مرغ، دایکاتی، اسپتیک، انواع کارتن‌ بسته ‌بندی سفت و سخت، راه راه، مونو، چند لایه، پنجره‌ای، بوش و کارتن‌های لمینتی

دومین دسته بندی بر اساس شکل و اندازه

جعبه چاک‌دار ساده، نیمه شکاف‌دار، سینی شکل، دایکات سفارشی، رو باز غرفه‌ای، تلسکوپی، بایگانی و دایکات خود قفل‌شونده

حال به بررسی چند نمونه از انواع کارتن مخصوص اسباب کشی منزل می‌پردازیم.

کارتن های چند لایه

کارتن‌های چند لایه یکی از پرکاربردترین جعبه‌ها برای اثاث کشی منزل می‌باشند.

۱- کارتن‌های ۳ لایه

از دو لایه مسطح یا لاینر و یک لایه کنگره دار یا فلوت ما بین این دو لایه تشکیل شده است. لایه میانی کنگره دار کارتن، دارای ارتفاعات مختلفی می‌باشد. این مسئله باعث تفاوت آن‌ها در مقاومت به ضربات و آسیب‌های احتمالی، رطوبت و حرارت می‌شود.

بر اساس ارتفاع لایه میانی:

B موج، C موج،

E موج و F موج

این کارتن‌های ۳ لایه برای تولید کارتن پستی، کارتن اسباب کشی، کارتن بسته بندی محصولات استفاده می‌شود.

۲- کارتن‌های ۵ لایه

کارتن‌های ۵ لایه دارای ۳ لایه لاینر و ۲ لایه فلوت هستند. لایه‌های فلوت جعبه متفاوت می‌باشند. انواع لایه‌های فلوت شامل A، B، C و E می‌شود. بسته به اینکه لایه‌های فلوت آن‌ها کدامیک باشد، مقاومت و طبقه بندی جعبه متفاوت است. به طور مثال احتمال وجود یک لایه فلوت e و لایه دیگر فلوت c یا هر دو لایه فلوت c می‌باشد.

کارتن‌های ۵ لایه به دلیل داشتن تعداد لایه‌های بیشتر، مقاومت بیشتری نسبت به کارتن‌های ۳ لایه دارند. برای ایجاد کارتن‌های مستحکم‌تر از فلوت‌های e استفاده می‌کنند. کارتن ظروف شکستنی، مرغداری و تخم مرغ از جمله کاربردهای کارتن ۵ لایه به حساب می‌آیند.

۳- کارتن‌های ۷ لایه

کارتن‌های این دسته از ۴ لایه مسطح و ۳ لایه کنگره دار تشکیل شده اند. از مقاوم‌ترین و مناسب‌ترین جعبه‌ها برای حمل بارهای سنگین، کارتن‌های ۷ لایه به شمار می‌آیند.

کارتن‌های تاشو یا کارتن‌های مقوایی

این نوع یکی از رایج‌ترین نوع جعبه در بسته بندی برای اسباب کشی منزل می‌باشد. جنس کارتن از کاغذ بوده و برای نگهداری لوازم و کالا استفاده می‌شود. این کارتن باعث ماندگاری بیشتر محصول و به گونه ای ابزار تبلیغاتی به حساب می‌آید.

کارتن راه راه

نام‌های دیگر این نوع کارتن‌ها تخته موج‌دار، تخته ترکیبی یا تخته فیبر راه راه است. البته مردم آن را به جعبه‌های مقوایی قهوه ای می‌شناسند. چنین جعبه‌هایی نیز مناسب برای جابه جایی بار و اثاثیه منزل هست. برخی شرکت‌ها از این نوع جعبه‌های حمل و نقل برای انتقال کالای خود به فروشگاه‌های متفاوت استفاده می‌کنند.

کارتن‌های لمینتی

یکی از بهترین کارتن‌ها برای نگهداری از جواهرات و وسایل حساس و گرانبها در حین جابه جایی، کارتن‌های لمینتی می‌باشد. خصوصیت فوق العاده آن، مقاومت در برابر لکه، قطرات چربی و روغن، رطوبت، چین‌خوردگی و سایر آلاینده‌ها است.

جعبه بایگانی

این جعبه برای بایگانی و حفظ و نگهداری وسایل مهم به طور طولانی مدت مصرف می‌شود. کارتن‌های بایگانی برای وسایلی که برای مدت طولانی پس از اثاث کشی منزل به سراغ آن‌ها می‌روید، کاربرد دارد.

 

box moving 1 - کارتن اسباب کشی

 

کارتن اسباب کشی بزرگ

از کارتن‌های اثاث کشی با ابعاد زیاد برای حمل کالاهای بزرگ و غیر حساس سود می‌برند. مزیت این نوع جعبه‌ها، توانایی حمل وسایل بزرگ و سنگین هست. از جمله یکی از معایب آن حمل کارتن‌های سنگین توسط کارگران می‌باشد.

باران بار از بهترین شرکت‌ها برای حمل بار و کمک به شما همشهریان عزیز جهت بسته بندی اثاث منزل شما است. اجاره یا خرید و فروش کارتن‌های خود را به ما بسپارید ما از بهترین شرکت‌ها جعبه‌های مورد نیاز برای حمل وسایل شما را تهیه می‌کنیم.

جهت مشاوره با کارشناسان ما با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل فرمائید.

سوالات متداول

چه نوع کارتن‌هایی برای اسباب کشی مناسب می‌باشد؟

کارتن راه راه، چند لایه، جعبه بایگانی، کارتن‌های مقوایی

فروش کارتن اسباب کشی توسط چه مراکزی ارائه می‌شوند؟

کارتن‌های مناسب اثاث کشی توسط شرکت‌های تولید کننده کارتن تولید می‌شود.

دلیل اهمیت انتخاب نوع کارتن چیست؟

اصلی‌ترین دلیل، نوع، اندازه و میزان مقاومت آن نسبت به ضربات و رطوبت است.

برچسب ها
اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یک ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید

بیشتر بخوانید

باربری علویجه
باربری علویجه

باربری علویجه یکی از باربری‌های انجام شونده توسط تیم باربری باران بار می‌باشد. باران بار ارائه دهنده خدمات بسته بندی کالا و محصولات و حمل بار شما است. ...

۲۱ فروردین ۱۴۰۰
29
بسته بندی فرش
بسته بندی فرش

یکی از سخت‌ترین وسایل برای اسباب کشی در اصفهان، بسته بندی فرش می‌باشد. برای بسته بندی فرش نیاز به داشتن وسایل بسته بندی از جمله نایلون بسته بندی ...

۲۱ فروردین ۱۴۰۰
76
بسته بندی مبل
بسته بندی مبل

برای افراد اجاره نشین یکی از معضلات بزرگ، بسته بندی مبل می‌باشد. در اکثر منازل حداقل یک دست مبل وجود دارد. برای اثاث کشی از منازل نیاز به ...

۱۹ فروردین ۱۴۰۰
425
باربری اشترجان
باربری اشترجان

یکی از جابه جایی‌های مهم برای باران بار، باربری اشترجان می‌باشد. باربری اشترجان نسبت به سایر باربری از شهرستان‌های دیگر اصفهان دارای اهمیت کم‌تری است. البته باز هم ...

۱۸ فروردین ۱۴۰۰
509

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *