بسته بندی اثاث منزل در اصفهان

امتیاز
5
(2)
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
توسط: باران بار
1489 بازدید
0 دیدگاه
دسته بندی: وبلاگ
بسته بندی اثاث منزل در اصفهان

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در اصفهان

بسته بندی اسباب کشی یکی از مهم ترین مراحل جا به جایی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان می باشد. می توان به جرات گفت بسته بندی اثاثیه منزل مهم ترین مرحله فرآیند اسباب کشی است. یک اسباب کشی ایمن و بدون دردسر نیازمند بسته بندی اصولی و صحیح می باشد.

بسته بندی وسایل منزل در اسباب کشی برای تمام افرادی که زمان جابجایی منزلشان سر رسیده است, بسیار پیچهده می شود. بسته بندی ها در زمان های مختلف اتفاق می افتند، مانند: اسباب کشی, بسته بندی وسایل عروس, بسته بندی وسایل بله برون و هزاران مناسبت دیگر برای باربری و جابه جایی اثاثیه شما. اما نگران نباشید تیم باران بار به بهترین و استاندارد ترین روش های بسته بندی به کمک شما می آیند.

۰۹۱۳۳۷۶۷۷۹۲

در ادامه قصد داریم اول به ضرورت بسته بندی اثاثیه منزل بپردازیم. سپس وسایل مورد نیاز این کار و کاربرد هرکدام از آن ها در بسته بندی توضیح خواهیم داد.

بسته بندی اسباب کشی در اصفهان

 بسته بندی اصولی اسباب کشی و مزایای آن

زمانی که شما یک وسیله ای را به صورت نو می خرید، تقریبا در اکثر موارد دارای بسته بندی مخصوص است. شما در هنگام حمل آن مشکل خاصی نخواهید داشت. زیرا هم به صورت اختصاصی بسته بندی شده است و هم فقط باید همان یکی را حمل کنید. حال شما قصد اسباب کشی دارید و باید تمام اثاث منزل خود را جا به جا کنید. در اینجا حمل و جا به جایی اسباب شما سخت شده و احتمال آسیب دیدن آن ها وجود دارد. قطعا برای شما مهم است که وسایل حساس و بعضا گرانقیمت شما آسیب نبیند.

خب راه حل چیست؟

راه حل بسته بندی اسباب کشی، به صورت صحیح و اصولی می باشد. ممکن است شما بگویید هزینه بسته بندی لوازم منزل زیاد است یا با دقت در حمل اثاثیه می توان جلوی آسیب دیدن آنها را گرفت. این نکته را در نظر داشته باشید که شما هر چه قدر هم در حمل اسباب تان دقت به خرج بدهید، ممکن است در مسیر حمل راننده ترمز کند و در اثر برخورد لوازم به یکدیگر، اسباب شما آسیب ببیند.
هزینه آسیب دیدن لوازم شما و احتمالا جایگزین کردن آن به مراتب هزینه بیشتری نسبت به بسته بندی دارد.
بسته بندی وسایل برای اسباب کشی یک نوع بیمه کردن وسایل شما در مقابل آسیب دیدگی احتمالی می باشد بنابراین بسته بندی اثاثیه منزل کار منطقی بنظر می رسد.

همچنین بسته بندی اصولی اثاث منزل باعث سهولت در اسباب کشی شما می شود و جابه جایی لوازم شما را راحت تر می کند. از دیگر مزایای بسته بندی، کاهش هزینه های اثاث کشی شما می باشد زیرا هر چه اسباب کشی شما کمتر طول بکشد، شما هزینه کمتری بابت کارگر و جابه جایی بار پرداخت می کنید. بسته بندی باعث عدم شلوغی و گم شدن لوازم شما هنگام اثاث کشی می شود. همچنین بسته بندی اصولی کار چیدمان لوازم منزل شما را خیلی راحت می کند.

حال چه وسایلی برای بسته بندی اسباب کشی منزل مورد نیاز است؟ در اینجا آن ها را معرفی می کنیم.

وسایل بسته بندی اسباب کشی

نایلون حباب دار ضربه گیر( بابل رپ)

بابل رپ وسیله ایست که از تلفیق نایلون و حباب های هوا تشکیل شده است. وجود حباب های هوا باعث جلوگیری از ضربه دیدن شی داخل کیسه بابل رپ می شود.از بابل رپ برای بسته بندی اقلام درشت و سنگین مانند یخچال، لباسشویی، گاز، ماشین ظرف شویی، مبل و … استفاده می شود.

دو نوع نایلون حباب دار وجود دارد: نخودی و گردویی.

تفاوت این دو نوع در بزرگی حباب های هوای و ضخامت آن ها می باشد. نوع گردویی مقاومت بیشتری در مقابل ضربه دارد و توصیه می شود در مسافت های طولانی از این مدل استفاده شود. نمونه های مشابه در بازار کیفیت لازم را ندارند و کارایی زیادی در محافظت از لوازم شما نخواهند داشت. این بابل رپ ها مخصوص بسته بندی میاشند.

کارتن اسباب کشی پنج لایه

این وسیله برای بسته بندی و حمل خرده ریز منزل استفاده می شود. کارتن های اسباب کشی در اصفهان دارای پنج لایه می باشند و از مقاومت زیادی برخوردارند. کارتن اسباب کشی پنج لایه در سه سایز کوچک، متوسط  و بزرگ وجود دارند که شما بسته به نیاز خود می توانید از آن ها استفاده کنید. برای خرید کارتن اسباب کشی در اصفهان می توانید با ما تماس بگیرید.

سایز کوچک کارتن اسباب کشی برای حمل وسایل با وزن زیاد و حجم کم مانند بشقاب و لیوان استفاده می شود. سایز متوسط و بزرگ آن برای حمل وسایل بزرگ تر با وزن کم تر همانند قابلمه ها به کار می رود.
کارتن های پنج لایه مخصوص بسته بندی اسباب کشی می باشند و استفاده از آن ها باعث ایمنی در جابه جایی لوازم منزل شما میشود و پیشنهاد ما این است که از انواع دیگر کارتن ها استفاده نکنید. حداکثر وزن داخل کارتن اسباب کشی ۲۵ کیلو گرم می باشد.

سلفون(مخصوص بسته بندی اسباب کشی)

از سلفون برای محافظت از وسایل شما در مقابل گرد و خاک استفاده می شود و باعث تمیز ماندن لوازم منزل شما حین اسباب کشی خواهد شد. همچنین از سلفون برای فیکس کردن بابل رپ پیچیده شده دور اثاث استفاده می شود. این سلفون ها، متفاوت از انواع دیگر سلفون هست و برای بسته بندی اثاثیه منزل طراحی شده اند. نمونه استفاده از سلفون برای بسته بندی، سرویس مبلمان می باشد.

کارتن رگال دار(مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل)

از این نوع کارتن به منظور حمل لباس های مجلسی شما، مانند کت و شلوار استفاده می شود. کارتن رگال دار همانند یک کمد لباس در سایز کوچک می باشد. این کارتن ها دارای آویز لباس می باشند که شما میتوانید لباس های خود را درون آن آویزان کنید و از چروک شدن و خرابی لباس های خود جلوگیری نمایید.

ساک بسته بندی

این وسیله برای بسته بندی و حمل وسایلی همچون پتو و بالش استفاده می شود. همچنین برای لباس هایی که حمل آن ها نیازی به کارتن رگال دار ندارد استفاده می شود.

تسمه بسته بندی اثاثیه منزل

مقاومت و کشش این نوع تسمه ها بالاست و از آن برای فیکس و محکم کردن بسته بندی استفاده می شود. تسمه از در رفتن کارتن بسته بندی جلوگیری می کند برای فیکس کردن آن از دستگاه تسمه کش استفاده می شود.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان

قیمت ها و هزینه ها در همه زمینه ها سرسام آور شده اند. بنابراین افراد ترجیح می دهند از شرکت ها کمک نگیرند یا حتی تصور می کنند که خدمات گران قیمتی می دهند. اما بهتر است بدانید شرکت هایی وجود دارند که خدماتی حرفه ای و استاندارد را با قیمتی مناسب انجام می دهند.

شرکت اتوبار باران بار با ارائه خدمات در اصفهان، نمادی از خدمات عالی با قیمتی مناسب است.

شاید شما برای بسته بندی یک وسیله متراژ بیشتری نایلون حبابدار مصرف کنید که همین امر باعث می شود هزینه های شما برای بسته بندی کردن وسایل منزلتان افزایش یابد، اما پرسنل باران بار که متخصص در امر بسته بندی کردن وسایل منزل هستند، تمام تلاش خود را برای بسته بندی اصولی و کم هزینه وسایل انجام خواهند داد.

نحوه بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی وسایل منزل با توجه به مسافتی که باید طی شود می تواند متفاوت باشد. به هر حال بهتر است از روش های اصولی و حرفه ای استفاده شود. در این صورت هم چیدمان وسایل در ماشین باربری راحت تر است و کمتر جا می گیرد و هم وسایل هنگام جابجایی آسیب نمی بینند. ما در مقاله بسته بندی بار در اصفهان به بسته بندی انواع وسایل منزل از جمله بسته بندی لوستر، یخچال، اجاق گاز و غیره پرداخته ایم که می توانید مطالعه نمایید و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید.

چنانچه نیرو و  زمان کافی برای بسته بندی وسایل منزلتان ندارید، ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که این کار را به شرکت مجرب باران بار بسپارید تا شما را در این کار سخت یاری نمایند و بتوانید با سهولت و آرامش بیشتری این پروسه را پشت سر نمایید.

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در شرکت باران بار با چه تجهیزاتی انجام می شود؟

شرکت باربری  باران بار از تجهیزات به روز و استاندارد برای بسته بندی وسایل منزل استفاده می کند. وسایلی از جمله ضربه گیر های حبابدار، سلفون، چسپ، فوم، کارتن، وکیوم بگ، کارتن های رگال دار و … استفاده می شود.

آیا بسته بندی وسایل منزل توسط باران بار یک روزه انجام می شود؟

بله اگر نیازمند این خدمات هستید و می خواهید که بسته بندی و حمل بارهای شما در یک روز انجام شود، ما یک تیم سازمان یافته را برای بسته بندی و حمل اثاثیه منزل شما در نظر می گیریم. تعداد این تیم بسته به وسایل شما متغییر می باشد. همچنین می توانید تعداد افرادی که برای بسته بندی بارهای شما اعزام می شود را با کارشناسان باران بار هماهنگ نمایید.
در مرحله اول کار بسته بندی به صورت حرفه ای از صفر تا صد انجام می شود سپس کار حمل بار برای شما انجام می شود.

بسته بندی اثاثیه منزل توسط باران بار به چه روش هایی صورت می گیرد ؟

باران بار به روش های روز دنیا خدمات بسته بندی کردن وسایل منزل را انجام می دهد ، روش های بسته بندی شامل استرچ رپ و بابل رپ می باشد که به سبک کشورهای اروپایی این خدمات انجام می شود ، بسته بندی کردن اثاثیه منزل توسط بهترین پرسنل انجام می شود

چند روز قبل از اسباب کشی، سرویس بسته بندی اثاث را رزرو کنم ؟

بهترین زمان برای رزرو سرویس بسته بندی وسایل منزل،  ۲۴ ساعت قبل از انجام اسباب کشی است، در هر زمانی که نیاز به مشاوره دارید به صورت ۲۴ ساعته می توانید از خدمات مشاوره کارشناسان باربری و اتوبار باران بار بهره مند شوید.

آیا این امکان وجود دارد که نمونه های بسته بندی اثاث توسط باران بار را دید  ؟

بله در صورت نیاز به مشاهده نمونه های بسته بندی شرکت باران بار می توانید با کارشناسان این شرکت در میان بگزارید. این افراد نمونه های بسته بندی را برای شما از طریق تلگرام یا واتساپ برای شما ارسال خواهند کرد.

آیا می توانم لوازم بسته بندی را از باران بار دریافت کنم و خودم کار بسته بندی را انجام دهم ؟

بله این امکان نیز وجود دارد. در صورت نیاز به ملزومات بسته بندی لوازم منزل ، می توانید از طریق تلفن های تماس شرکت باران بار وسایل بسته بندی را سفارش دهید. این وسایل به صورت پیک برای شما در هر نقطه ای از اصفهان بخواهید ارسال خواهد شد. زمان ارسال لوازم بسته بندی کمتر از یک ساعت است.

بسته بندی بدون کارتن

اولین تصویری که در ذهن اغلب افراد از اسباب کشی وجود دارد تصویر تعداد زیادی جعبه های مقوایی می باشد. از طرفی شاید بردن وسایل بدون کارتن های اسباب کشی بسیار غیر منطقی به نظر آید. ممکن است تصمیم به خرید تعداد زیادی کارتن حمل بار بگیرید. شاید به دنیال جمع کردن کارتن های رایگان از سوپر مارکت ها باشید. استفاده از جعبه های دست دوم هم می توانند یکی از انتخاب هایتان باشد. اما در تمام این موارد، بسته بندی بدون نیاز به جعبه و کارتن وجود نداشت. خب بهتر است به این مسئله نیز بیاندیشید.چگونه می توان بدون کارتن، وسایل را بسته بندی کرد؟

بسته بندی وسایل منزل با چمدان ها

درست است شما می توانید از چمدان ها به راحتی برای حمل وسایل در اصفهان خود استفاده نمایید. کتاب ها، لوازم اداری ، وسایل شخصی ، اسباب بازی بچه ها، کفش ها و خیلی از وسایل را می توانید با استفاده از چمدان هایتان جابجا کنید.
اصولا چمدان ها ضربه گیر نیز می باشند. و می توانند از آسیب دیدن وسایل در حین حمل جلوگیری نمایند. در ضمن از برترین مزایای چمدان ها داشتن چرخ است. پس به راحتی قادر به جابجایی آن ها می باشید. لازم به ذکر است که چمدان ها از انتخاب های مناسب برای بسته بندی وسایل شکستنی می باشند. اما به این شرط که در بین وسایلی که در آن ها قرار میدهید حتما از کاغذ، پارچه و یا دیگر موارد استفاده کنید.

کیف دستی

لازم نیست کیف دستی هایتان را خالی بگذارید. شما به راحتی می توانید بسیاری از وسایل شخصی تان را در درون کیف هایتان قرار دهید. درب آن ها را محکم ببندید و مطمئن باشید که به سلامت به خانه جدید خواهند رسید. از کوله پشتی هایتان می توانید برای بسته بندی وسایل الکتریکی استفاده کنید.

بسته بندی وسای با استفاده از پلاستیک های زباله

کیسه های زباله در ابعاد و اندازه های بسیار متنوعی در بازار موجود می باشند. کیفیت های بالایی از آن ها نیز هست. که می توانند وسایل بسیاری را تحمل و حمل نمایند. می توانید از کیسه های زباله برای بسته بندی لباس ها استفاده نمایید. برای بسته بندی پتو، خوشخواب و بالشت ها نیز این کیسه ها انتخاب بسیار مناسبی می باشند.

همچنین هنگام بسته بندی وسایل منزل، ظروف لاکی و استیل که شکستنی نیستند را میتوانید با کیسه های زباله جابجا نمایید. با انتخاب این کیسه ها به شما پیشنهاد می نماییم تا نکات بسیار مهم در حفظ سلامت آن ها را نیز رعایت نمایید. مثلا کیسه ها را در معرض رطوبت قرار ندهید. در معرض حرارت بالا نباید باشند. در حین حمل مراقب باشید که پاره نشوند.

جایگزین های مناسب برای بابل رپ

به جای خرید و انجام هزینه برای نایلون حبابدار به شما پیشنهاد می نماییم از وسایلی مانند: کاغذ های بسته بندی، روزنامه های باطله، کاغذ دفاتر قدیمی، حوله ها، لباس های قدیمی و پارچه های کتانی، کیسه های پلاستیکی استفاده نمایید. با استفاده از این ترفندها نیاز شما به انواع لوازم بسته بندی به میزان بسیار چشمگیری کاهش خواهد یافت و این خود سبب می شود تا هزینه هایتان نیز کمتر شوند. امیدواریم که این مطلب توانسته باشد به شما در داشتن تجربه ای بهتر در جابجایی تان کمک نماید.

کلام آخر

همانطور که دیدید بسته بندی اسباب کشی کار ضروری و تخصصی می باشد. اما نگران نباشید. اتوبار باران بار ارائه دهنده خدمات باربری, بسته بندی و حمل اثاثیه منزل، حمل بار و اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه منزل شما را بهترین شکل ممکن انجام می دهد و لوازم منزل شما را بدون خسارت و با ایمنی کامل به منزل جدید شما منتقل می کند.

برچسب ها
اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یک ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید

بیشتر بخوانید

ماشین باربری اصفهان
ماشین باربری اصفهان

یکی از مسائل مهم برای صرفه جویی در زمان و هزینه، انتخاب درست ماشین باربری می‌باشد. ماشین آلات مختلفی برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. ...

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
11116
بسته بندی لوستر در اسباب کشی
بسته بندی لوستر در اسباب کشی

یکی از سخت‌ترین و حساس‌ترین بسته بندی‌ها در هنگام جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان، بسته بندی لوستر در اسباب کشی می‌باشد. لوستر وسیله ی بسیار حساس و ...

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
11186
باربری برون شهری اصفهان
باربری برون شهری اصفهان

حمل بار به شهرستان از اصفهان یکی از خدمات ارائه شده توسط باران بار می‌باشد. شرکت‌ باربری باران بار دارای ویژگی‌های بسیار برای ارائه خدمات حمل بار در ...

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
11156
باربری اصفهان به مازندران
باربری اصفهان به مازندران

باران بار یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات باربری اصفهان به مازندران می‌باشد. استان مازندران در شمال ایران قرار گرفته و مرکز آن ساری است. به دلیل واقع ...

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
11160

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *