۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
توسط: باران بار
2605 بازدید
0 دیدگاه
دسته بندی: وبلاگ

یکی از اولین‌ و مهم‌ترین مراحل اسباب کشی، بسته بندی اثاث منزل در اصفهان است. برای داشتن یک اسباب کشی آسان و آسوده خاطر نیاز به جمع کردن و بسته بندی اصولی اثاثیه ی منزل هست. در ادامه قصد داریم اول به ضرورت بسته بندی اسباب کشی بپردازیم. سپس وسایل مورد نیاز این کار و کاربرد هرکدام از آن ها را توضیح خواهیم داد و در ارتباط با ضرورت بسته بندی و نحوه ی بسته بندی هر نوع از لوازم منزل می‌خوانیم.

بسته بندی اسباب کشی اصفهان

به طور معمول در شهر‌های بزرگی مانند اصفهان اسباب کشی بسیار سخت است. همچنین اثاثیه داخل منزل نیز زیاد بوده و می‌بایست حتما به درستی بسته بندی شوند. آپارتمان نشینان نیز برای اسباب کشی نیاز به بسته بندی مناسب و با کمترین احتمال آسیب برای جابه جایی را دارند.

شما در زمان‌های مختلفی مجبور به انجام بسته بندی وسایل هستید. برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، جابه جا کردن لوازم منزل در مناسبت‌های مختلف مانند عروسی، اسباب کشی، بله برون و سایر مراسم‌ها نیاز به بسته بندی کردن کالاها دارید. تیم باران بار با بروزترین و استانداردترین روش‌ها به کمک شما می‌آید.

۰۹۱۳۳۷۶۷۷۹۲

بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی اصولی اسباب کشی و مزایای آن

مزیت اصلی وسایل جدید داشتن بسته بندی مناسب و مخصوص وکیوم شده است. پس برای بسته بندی آن‌ها به مشکلی بر نخواهید خورد. قطعا نشکستن وسایل گران قیمت و شکستنی و آسیب ندیدن وسایل دیگر برای شما بسیار حائز اهمیت است. به طور معمول افراد دارای سابقه بالا در زمینه ی اسباب کشی از همه ی ترفندها جهت آسیب ندیدن لوازم استفاده می‌کنند.

راه حل اساسی جمع آوری وسایل، به صورت صحیح و اصولی می‌باشد. دغدغه ی اصلی بسیاری از افراد هزینه‌های بالای اسباب کشی است. در صورت حمل اثاثیه با دقت بالا باز هم می‌تواند برخی از وسایل در اثر ترمز ناگهانی راننده آسیب ببیند. پس هزینه‌های حاصل از شکستن وسایل بیشتر از هزینه ی بسته بندی توسط تیم باربری است.یاری جستن از شرکت‌های باربری مانند باران بار یک نوع بیمه کردن وسایل شما در مقابل آسیب دیدگی احتمالی هست. پس بسته بندی اثاثیه منزل کار منطقی به نظر می‌آید.
همچنین این خدمات باعث سهولت در اسباب کشی شما می‌شود. از دیگر مزایای آن، کاهش هزینه اسباب کشی شما می‌باشد. با سرعت بخشیدن به روند اسباب کشی می‌توان هزینه‌های باربری را کاهش داد. بسته بندی اصولی باعث عدم شلوغی و گم شدن لوازم شما به هنگام اسباب کشی می‌شود. همچنین کار چیدمان لوازم منزل شما را خیلی راحت می‌کند.
شرکت باران بار با ارائه ی بهترین خدمات در کمترین زمان ممکن در کنار شما خواهد بود. شما می‌توانید با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

برای جلوگیری از سردرگمی به هنگام چیدمان منزل نیازمند بسته بندی درست و استفاده از لوازم اولیه مناسب است. در صورت عدم داشتن نیرو و زمان به میزان کافی، تنها با شماره‌های مندرج در سایت تماس گرفته و از مشاوران و کارشناسان ما راهنمایی بخواهید. برای بسته بندی لوازم منزل حتما نیاز به تدارک دیدن وسایل و جعبه‌های مناسب برای هر وسیله است. در ادامه به بررسی جمع کردن لوازم مختلف می پردازیم.

بته بندی اسباب کشی در اصفهان

بسته بندی لباس در اسباب کشی

برای بسته بندی لباس‌ها باید در ابتدا تمام آن‌ها را شسته و سپس تا کنید. پس از تا کردن می‌بایست آن‌ها را در آویز قرار داده یا داخل ساک‌ها به صورت مرتب بگذارید. همچنین لباس‌های نامناسب را می‌توانید اهدا کنید.

بسته بندی لوازم شکستنی

در ابتدای پروسه بسته بندی وسایل، بهترین کار جمع کردن و بسته بندی کردن لوازم شکستنی است. برای بسته بندی این ظروف شکستنی می‌توانید از حوله یا پارچه استفاده کنید. همچنین برای جلوگیری از فشار و ضربه نیز می‌توانید از وسایلی مانند روزنامه باطله یا لباس‌های کهنه استفاده کنید. حتی می‌توانید برای احتیاط بیشتر روی ظروف شکستنی خود، نام آن‌ها را بنویسید. بدین صورت این عمل نه تنها از شکستن ظروف جلوگیری کرده بلکه در چیدمان نیز ما را یاری می‌کند.

یخچال و بسته بندی اسباب کشی

در صورت تازه خریدن یخچال جعبه ی آن را نگه دارید. بدین صورت در زمان جابه جایی می‌توانید با همان جعبه آن را جابه جا کنید. شرکت باران بار با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای توانسته جایگاه ویژه‌ای را در میان رقبای خود بدست آورد. پرسنل شرکت ما با گذراندن دوره‌های آموزشی بروز و متنوع آمادگی خدمت رسانی به مشتریان خود را دارد.
برای حمل و جابه جایی یخچال باید نکات بسیاری را رعایت نمایید. در مقاله ی  بسته بندی یخچال در اسباب کشی به طور کامل توضیح داده‌ایم. نکاتی مانند بیرون کشیدن یخچال از برق به مدت حداقل ۲ ساعت قبل از جابجایی و انتقال تمامی مواد غذایی به خارج از یخچال در آن مقاله ذکر شده است. همچنین می‌بایست یخ ساز یخچال را برای جلوگیری از خیس کردن سایر وسایل تخلیه کنید.

لوستر و بسته بندی اسباب کشی

برای حمل و جابجایی چراغ‌های سقفی و لوسترها، باید تمامی قسمت‌های قابل جدا شدن را جدا کرده و سپس هر قسمت را توسط بابل رپ‌ها در جعبه ی مخصوص خود بسته بندی کنید. پس از آن درب جعبه را با چسب قوی بسته و از محکم بسته شدن درب آن اطمینان حاصل کنید. در مقاله بسته بندی لوستر در اسباب کشی به نکات مهم‌تری اشاره نموده‌ایم.

گل و گیاه در بسته بندی لوازم منزل

برای بسته بندی گل‌ها و گیاهان می‌بایست از جعبه‌های محکم استفاده کرد. خاک گلدان شما در هنگام اسباب کشی نباید به صورت گل یا خیلی خشک باشد. پس باید تقریبا ۳ ساعت قبل از حرکت به آن‌ها آب داده تا موقع رفتن گل نباشد. فضای خالی بین گلدان‌ها را داخل جعبه می‌توان با روزنامه پر کرد. همچنین تنها در هنگام بارگیری درب جعبه گلدان‌ها را ببندید و حتما سوراخ‌هایی برای تنفس گیاه روی جعبه ایجاد کنید.
البته برای گلدان‌های بزرگ و سنگین نمی‌توان چنین کاری انجام داد. در هنگام بسته بندی گیاهان نکاتی را باید رعایت کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانید مقاله بسته بندی گیاهان در اسباب کشی را مطالعه فرمایید.

بسته بندی لوازم چوبی

در بسته بندی لوازم منزل، اصولا وسایل چوبی گوشه دار و کنده کاری شده بیشتر در معرض خطر هستند. پس برای مراقبت از آن‌ها می‌بایست در ابتدا روی زوایا و کنده کاری‌ها را با نایلون‌های حبابدار و یا کاغذ و روزنامه‌های باطله پوشاند. سپس یک لایه ی مقوای ضخیم روی پوشش قبلی قرار داده و با چسب محکم آن را ببندید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله بسته بندی مبل در اسباب کشی را مطالعه نمایید.

فرش در بسته بندی وسایل منزل

برای بسته بندی فرش در ابتدا نیاز به قرار دادن پارچه‌ای دولا در اطراف ریشه‌های فرش است. پس از لوله کردن فرش، پارچه‌ای را به دور فرش لوله شده بپیچید. برای اطلاع بیشتر می‌توانید مقاله بسته بندی انواع فرش در اسباب کشی را مطالعه کنید.

برای بسته بندی و حمل بارهای سنگین نیاز به استخدام تعدادی کارگر است. باران بار تمامی خدمات از جمله بسته بندی، حمل و جابه جایی و استخدام کارگران را به شما همشهریان اصفهانی عزیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات از نحوه ی دقیق استخدام و هزینه‌های هر ساعت کار کارگران به مقاله ی کارگر اسباب کشی در اصفهان مراجعه کنید.

مواد غذایی و بسته بندی اسباب کشی

برای بسته بندی مواد غذایی نیز باید برنامه‌ای داشته باشید. قبل از فاسد شدن مواد غذایی باید آن‌ها را مصرف کنید. در صورت فاسد نشدن برخی مواد آن‌ها را از چند روز قبل در یخچال منزل آشنایان خود قرار داده و پس از اسباب کشی و چیدمان آن‌ها را دریافت کنید. در مقاله حمل و بسته بندی مواد غذایی برای اسباب کشی کاملا در این مورد صحبت نموده‌ایم.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان

هزینه‌های باربری بسیار سرسام آور شده ‌است. به همین دلیل افراد ترجیح داده که مبلغ زیادی را بابت حمل بار و اثاثیه منزل صرف نکنند. البته شرکت‌های خدماتی حرفه‌ای و استاندارد نیز با ارائه ی قیمتی مناسب به شما همشهریان می‌توانند خدمات مرتبط را ارائه دهند. شرکت اتوبار باربری باران بار با ارائه ی خدمات در اصفهان، نمادی از یک شرکت باربری با کیفیت عالی و قیمتی مناسب است.
بسیار اوقات وسایل مورد استفاده برای بسته بندی باعث افزایش قیمت‌های شما می‌شود. با مراجعه به یک شرکت معتبر می‌توانید در کاهش هزینه‌ها تاثیرگذار باشید. به طور مثال پرسنل متخصص در امر باربری باران بار، تمام تلاش خود را برای جمع آوری و بسته بندی اصولی و کم هزینه ی وسایل با به کار بردن روش‌های نوین به انجام می‌رساند.

حال چه وسایلی برای این کار مورد نیاز است؟ در اینجا آن ها را معرفی می کنیم.

بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان

وسایل بسته بندی اسباب کشی

وسایل بسته بندی اسباب کشی برای بسته بندی هر نوع اثاثیه، وسایل اولیه‌ای مورد نیاز هست. حال به معرفی برخی از این وسایل اشاره می‌کنیم:
• نایلون حباب دار ضربه گیر (بابل رپ)
• جعبه برای اسباب کشی
• سلفون (مخصوص بسته بندی اسباب کشی)
• جعبه رگال دار (مخصوص بسته بندی لباس)
• ساک بسته بندی
• تسمه بسته بندی وسایل منزل

بابل رپ از تلفیق نایلون و حباب‌های هوا تشکیل شده است. وجود حباب‌های هوا باعث جلوگیری از ضربه دیدن وسایل داخل جعبه می‌شود. از بابل رپ برای بسته بندی انواع لوازم سنگین و بزرگ مانند یخچال، لباسشویی، اجاق گاز و ماشین ظرف شویی استفاده می‌شود. دو نوع بابل رپ نخودی و گردویی برای بسته بندی کالاها وجود دارند. البته نوع گردویی آن دارای مقاومت بیشتری در برابر ضربه و آسیب است.

کارتن های اسباب کشی پنج لایه بوده و از مقاومت زیادی برخوردارند. همچنین در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ متناسب با نوع نیاز یافت می‌شوند. کاربرد جعبه‌های سایز کوچک، متوسط و بزرگ به ترتیب برای لوازم با وزن زیاد و حجم کم، سایز متوسط و بزرگ آن برای وسایل بزرگ‌تر با وزن کم‌تر است. از سلفون‌های مخصوص اسباب کشی نیز برای محافظت از لوازم در مقابل گرد و خاک استفاده می‌گردد. همچنین از سلفون‌ها برای فیکس کردن بابل رپ پیچیده شده دور وسایل نیز مصرف می‌شود.

از جعبه رگال دار دارای آویز لباس به منظور جابجایی لباس‌های مجلسی شما استفاده می‌شود. از ساک بسته بندی نیز برای جمع کردن وسایلی همچون پتو و بالش استفاده می‌گردد. از تسمه بسته بندی وسایل منزل برای فیکس و محکم کردن جعبه‌ها استفاده می‌شود.

بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان - باران بار

بسته بندی وسایل منزل با چمدان‌ها

از چمدان‌ها تنها برای جمع کردن وسایل و رفتن به مسافرت استفاده نمی‌کنند. پس از آن‌ها نیز به عنوان بستری برای بسته بندی کالاهای ضروری و شخصی خود می‌توانید استفاده کنید. البته بیشتر برای بسته بندی کتاب‌ها، اسباب بازی‌ها و لباس‌ها کاربرد دارند. نکته ی جالب اینکه چمدان‌ها ضربه گیر نیز می‌باشند. پس می‌توانند احتمال آسیب دیدن وسایل در حین جابه جایی را کاهش دهند. در ضمن بهترین مزیت چمدان‌ها، داشتن چرخ است. پس به راحتی قادر به جابجایی آن‌ها هستید.

بسته بندی وسایل با استفاده از پلاستیک‌های زباله

کیسه‌های زباله در ابعاد و اندازه‌های مختلف و با کیفیت‌های بالا در بازار عرضه می‌گردد. این کیسه‌ها با توجه به قابلیت تحمل وزن زیاد خود، گزینه ی مناسبی برای بسته بندی وسایل با وزن زیاد است. به طور مثال می‌توان انواع بالشت، رختخواب و پتو را با آن حمل کرد. همچنین ظروف لاکی و استیل غیر شکستنی را نیز می‌توان با کیسه‌های زباله جابجا نمود.
در صورت انتخاب این کیسه‌ها می‌بایست بسیاری از نکات از جمله در معرض رطوبت و حرارت بالا قرار ندادن کیسه‌ها، اشاره کرد.

جایگزین‌های مناسب برای بابل رپ

به طور معمول برای بسته بندی کالاها از نایلون‌های حباب دار یا بابل رپ‌ها استفاده می‌شود. در حالی که بهترین گزینه برای انجام بسته بندی محصولات استفاده از کاغذ، روزنامه باطله، حوله‌ها، پارچه و لباس‌های قدیمی است.
پس با استفاده از این لوازم موجود در خانه می‌توان در مصرف پول و پرداخت هزینه‌های اضافه صرفه جویی کرد. پس در هنگام باربری حتما به این نکات ریز نیز دقت کرده تا ضربه ی بزرگی به محیط زیست نخورد.

اتوبار باران بار ارائه دهنده خدمات بسته بندی اثاثیه منزل، حمل و جابجایی و چیدمان وسایل را در کمترین زمان با بهترین کیفیت به انجام می‌رساند. با شماره‌های مندرج در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. شما به راحتی و به صورت کاملا رایگان می‌توانید از مشاوران ما راهنمایی خواسته و بهترین خودرو و مسیر را برای خود انتخاب کنید.

سوالات متداول
• چگونه بهترین شرکت بسته بندی وسایل را انتخاب کنیم؟
با جستجو در اینترنت و مشاهده ی خدمات ارائه شده، میزان سابقه کار، رضایت مشتریان از طریق کامنت‌ها و در نهایت تماس با مشاوران شرکت‌های مختلف می‌توان بهترین  را انتخاب کرد.

• چگونه می‌توان در هزینه‌های بسته بندی وسایل برای اسباب کشی صرفه جویی کرد؟
انتخاب بهترین شرکت بسته بندی وسایل مثل باران بار، خود می‌تواند به صورت‌های مختلفی باعث صرفه جویی در هزینه‌ها شود. به طور مثال استفاده مناسب از تجهیزات و لوازم اولیه مناسب برای بسته بندی کالاها و جلوگیری از عدم آسیب به آن ها از جمله این موارد هستند.

• دلیل اصلی انتخاب شرکت باران بار برای بسته بندی وسایل چیست؟
برای کاهش هزینه‌ها و سالم رسیدن اثاثیه ی منزل به مقصد نیاز به شرکت‌هایی مانند باران بار است. دلیل اصلی بسته بندی سریع و محکم و داشتن بیمه نامه برای پرداخت خسارت در صورت آسیب هست.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یک ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۴.۸ / ۵. تعداد آرا: ۵

تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید

4.8
(5)
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *