مواد غذایی در اسباب کشی

امتیاز
5
(2)
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
توسط: باران بار
5580 بازدید
0 دیدگاه
دسته بندی: وبلاگ
مواد غذایی در اسباب کشی

در روز اسباب کشی قطعاً نگهداری از مواد غذایی کاری بسیار سخت می‌باشد. چراکه برخی از مواد فریز شده را نمی‌توانید در دمای معمولی محیط نگهداری کنید. همچنین اصلاً کار درستی نیست که بخواهید آن‌ها را دور بریزید. پس درنتیجه بهترین تصمیم ممکن برای سالم رساندن مواد غذایی به خانه جدید چیست؟ باید با آنها چه کرد؟ بهترین تصمیم ممکن چیست؟ در ابتدا تصمیم با شماست. می‌خواهید همه مواد غذایی را به خانه جدید ببرید؟ آیا تمایلی به بخشیدن آن‌ها به همسایه‌ها و یا اقوام خود ندارید؟ با ما همراه باشید. با استفاده از موارد زیر قطعاً بهترین تصمیم ممکن را درمورد مواد غذایی در اسباب کشی خواهید گرفت.

لیست مواد غذایی در اسباب کشی

با داشتن فهرستی کامل از مواد غذایی، قطعاً بهتر می‌توانید برای آن‌ها تصمیم‌گیری کنید. دقیق تمامی یخچال، فریزر، کابینت‌ها و جاهایی دیگری که برای نگه‌داری مواد غذایی استفاده می‌نمایید را بررسی کنید. از دسته‌بندی زیر در لیست خود استفاده نمایید:

  • مواد غذایی یخ‌زده: گوشت، مرغ، سبزی‌ها، ماهی، بستنی و هرماده غذایی موجود در فریزر.
  • غذاهایی که به یخچال نیاز دارند: آب‌میوه، سس، میوه، تخم‌مرغ، لبنیات و سایر موارد دیگر که در دمای محیط مورد خطر قرار می‌گیرند. مواد غذایی کنسرو شده.
  • مواد غذایی بسته‌بندی‌شده : چیپس، اسنک، غلات و غیره.
  • مواد غذایی موجود در بطری‌های شیشه‌ای: مانند انواع روغن، نوشیدنی‌ها، تجهیزات پخت‌وپز، سعی کنید مواد غذایی که تاریخ انقضای آن‌ها بسیار نزدیک است را نیز یادداشت کنید.
  • بسته بندی مواد غذایی کنسرو شده: قطعاً این مواد غذایی قابلیت سالم ماندن در دمای محیط رادارند. درنتیجه بهتر است برای بسته بندی آن ها از کارتن‌های حمل بار استفاده کنید. جعبه انتخابی حتماً سایز مناسبی داشته باشد. همچنین از مقاومت و محکم بودن آن نیز اطمینان خاطر داشته باشید.

مواد غذایی فاسد شده 

برخی از مواد غذایی که تاریخ انقضای آن‌ها گذشته است را دور بریزید. همچنین برخی مواد هستند که آن‌ها را مصرف نمی‌کنید. پس دلیل به بردنشان به خانه جدید نخواهید داشت. برخی مواد غذایی که نیز تمام‌شده است. بطری‌ها، جعبه‌ها و کیسه‌های مواد غذایی را به‌درستی موردبررسی قرار دهید. هرکدام از آن‌ها که اضافه بود را دور بریزید.

از مواد غذایی فاسدشدنی قبل از اسباب‌کشی‌ تان استفاده نمایید

برخی مواد غذایی مدت‌زمان زیادی را برای مصرف نخواهند داشت. بهتر است برای استفاده از آن‌ها تا قبل از جابجا شدنتان برنامه‌ریزی کنید. همچنین می‌توانید با برخی از این مواد برای روز اسباب ‌کشی خوراکی‌هایی را آماده نمایید. با انجام این کار حجم مواد غذایی برای روز باربری ‌تان کاهش می بابد.
سعی کنید از خرید مواد غذایی تازه قبل از اسباب کشی به‌شدت خودداری نمایید. استفاده از مواد غذایی، باعث می‌شود تا نیازی به دور ریختن آن‌ها نداشته باشید. قطعاً دور ریختن مواد غذایی حس بدی را در شما ایجاد خواهد کرد.

مواد غذایی را به دوستان و همسایه‌ها ببخشید

اغلب اوقات قادر نخواهید بود تا روز اسباب کشی در اصفهان تمام مواد غذایی را مصرف کنید. از طرفی حمل برخی مواد غذایی تصمیم مناسبی نیست. می‌تواند دردسرهای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.
می‌توانید برحسب لیستی که آماده کرده بودید. مواد غذایی پردردسر را جدا نمایید. از طرفی از دوستان و یا همسایه‌های خود بخواهید تا در صورت نیاز آن‌ها را برای خود بردارند. با انجام این کار دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافه برای مواد غذایی نیز نخواهید بود.

در روزهای پایانی می‌توانید برای تمام شدن برخی از مواد غذایی که ممکن است در معرض فساد قرار گیرند، مهمانی ترتیب دهید. دوستان و آشنایان نزدیک خود را دعوت کنید. مواد غذایی موجود را برای آن‌ها تدارک دهید. این کار نیز به مصرف‌شده این مواد کمک شایانی می‌نماید.

اهدا مواد غذایی به خیریه‌ها و افراد نیازمند

حتماً شما هم افراد نیازمندی را می‌شناسید. چرا مواد غذایی را دور بریزید؟ می‌توانید با بخشیدن آن‌ها به خیریه‌ها و افراد نیازمند به‌راحتی از آن‌ها به بهترین نحو ممکن استفاده نمایید. این کار هم از فساد مواد غذایی جلوگیری می‌نماید.
هم با انجام این کار قادر به خوشحال کردن یک نفر خواهید بود.

بسته بندی مواد غذایی در اسباب کشی

در این محله دیگر تنها مواد غذایی برایتان باقی می‌ماند که قرار است به خانه جدید منتقل شوند. بسته بندی مواد غذایی یخ‌زده: قطعاً این مواد را نمی‌توان به مدت زیادی در فضای محیط قرارداد.
می‌توانید از یخچال‌های سیار و یا cool box در حمل آن‌ها استفاده نمایید. cool box از نمونه تجهیزات بسته بندی قابل ارائه توسط ما در باربری اطلس بار است. که می‌تواند به شما در حمل مواد غذایی یخ‌زده کمک شایانی نماید.

مواد غذایی خشک و یا پودر شده

حتماً این مواد غذایی مانند غلات، حبوبات، آرد، ماکارونی و سایر مواد غذایی مشابه را از درون جعبه‌ها خارج کنید. ابتدا آن‌ها را درون کیسه‌های زیپ‌دار قرار دهید و مجدد درون جعبه‌شان بگذارید. درب جعبه‌ها را نیز با استفاده از چسب نواری محکم کنید.

بسته بندی ظروف شیشه ای در اسباب کشی

ابتدا درب آن‌ها را بسیار محکم ببندید. اطمینان داشته باشید که مواد درون آن‌ها به بیرون نشت نخواهد کرد. سپس دورتادورشان را با کاغذ بسته بندی کنید. پلاستیک حبابدار نیز انتخاب مناسبی برای بسته بندی اثاث در اصفهان می باشد. سپس آن‌ها را در درون جعبه‌هایی محکم قرار دهید. حتماً درون جعبه را با روزنامه‌های خورد شده پرکنید. تا در حین حمل شیشه‌ها آسیب نبینند.

برچسب زدن

حتماً روی جعبه‌ها را برچسب برنید. تا در حین حمل، جعبه‌هایی که حامل شیشه‌ها می‌باشند دچار آسیب نشوند. حتماً برای روز اسباب ‌کشی غذا آماده کنید. برای کاهش استرس و خستگی در روز اسباب کشی ، حتماً از قبل برای این روز غذایی مناسب آماده نمایید. در چنین روزی حتماً دوستان شما به کمکتان خواهند آمد. حتی کارگران شرکت باربری قطعاً خسته می‌شوند. اعضای خانواده‌تان نیز دچار نگرانی و اضطراب هستند. پس بهتر است غذایی خوشمزه ولی ساده برای این روز آماده کنید. حتی می‌توانید نوشیدنی نیز ترتیب دهید. تا همه برای تجدیدقوا از آن‌ها استفاده کنند. درست است که اسباب کشی در اصفهان اتفاقی بزرگ است. در روز جابجایی استرس زیادی خواهید داشت. تنها با رعایت اصول و قواعد صحیح جابجایی می‌توانید این روز را به یکی از خاطره‌انگیزترین روزهایتان تبدیل کنید.

اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یک ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید

بیشتر بخوانید

باربری علویجه
باربری علویجه

باربری علویجه یکی از باربری‌های انجام شونده توسط تیم باربری باران بار می‌باشد. باران بار ارائه دهنده خدمات بسته بندی کالا و محصولات و حمل بار شما است. ...

۲۱ فروردین ۱۴۰۰
43
بسته بندی فرش
بسته بندی فرش

یکی از سخت‌ترین وسایل برای اسباب کشی در اصفهان، بسته بندی فرش می‌باشد. برای بسته بندی فرش نیاز به داشتن وسایل بسته بندی از جمله نایلون بسته بندی ...

۲۱ فروردین ۱۴۰۰
90
بسته بندی مبل
بسته بندی مبل

برای افراد اجاره نشین یکی از معضلات بزرگ، بسته بندی مبل می‌باشد. در اکثر منازل حداقل یک دست مبل وجود دارد. برای اثاث کشی از منازل نیاز به ...

۱۹ فروردین ۱۴۰۰
440
باربری اشترجان
باربری اشترجان

یکی از جابه جایی‌های مهم برای باران بار، باربری اشترجان می‌باشد. باربری اشترجان نسبت به سایر باربری از شهرستان‌های دیگر اصفهان دارای اهمیت کم‌تری است. البته باز هم ...

۱۸ فروردین ۱۴۰۰
523

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *