معمولا هنگامی که صحبت از اثاث کشی و جابجایی وسایل به میان می آید، اکثر افراد از کارگران اسباب کشی درخواست کمک می کنند. چرا که انجام این کار به تنهایی بسیار سخت و نیازمند قوای بدنی بالاست. از طرفی، امروزه با افزایش مشغله های زندگی، اکثر مردم حتی برای انجام کارهای روزمره خود نیز زمان کافی ندارند. پس اگر در اصفهان زندگی می کنید و به دنبال یک یا چند کارگر اسباب کشی در اصفهان هستید، شرکت باربری باران بار به شما برای داشتن یک اسباب کشی سریع و بی دردسر کمک می کند.

اعزام کارگر اسباب کشی به سراسر اصفهان

همانطور که می دانید، اسباب کشی یک مسئله مهم و حیاتی در زندگی افراد است. همه ما حداقل یک بار به محل جدیدی نقل مکان کرده ایم و می دانیم که این موضوع تا چه اندازه نگران کننده است. شرکت باربری باران بار با در نظر گرفتن اهمیت این مسئله، خدمات سودمندی به مشتریان ارائه می دهد. این شرکت در استخدام کارگران اسباب کشی بسیار سختگیر بوده و با نهایت وسواس و توجه، سعی در اعزام کارگران باتجربه و توانمند به سراسر اصفهان دارد. کارگرانی که به این منظور در باران بار مشغول به فعالیت هستند، دارای توان بدنی بالا و دقت زیاد می باشند. بنابراین، این شرکت با برخورداری از کارگران مجرب و قابل اعتماد به شما کمک می کند تا بدون دغدغه و نگرانی، یک اسباب کشی راحت و آسوده را تجربه کنید.

کارگر اسباب کشی در اصفهان

هزینه ی کارگر اسباب کشی در اصفهان

عواملی متعددی در هزینه و دستمزد کارگر اسباب کشی در اصفهان تاثیر گذار می باشد که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.

در قیمت کارگر اسباب کشی منزل در اصفهان عواملی از قبیل تعداد طبقات ساختمان مبدا و مقصد می تواند تاثیر گذار باشد. اگر کارگری که جهت اسباب کشی در اختیار دارید پله های بیشتری را طی کند، به مراتب دستمزد او بیشتر می شود.

یکی دیگر از عواملی که در هزینه ی اسباب کشی اصفهان می تواند تاثیر گذار باشد، جابه جایی اسباب سنگین مانند یخچال ساید بای ساید و تردمیل می باشد که در اصطلاح عامیانه به خوش دست بودن آن وسیله در جابه جایی و اثاث کشی اشاره می شود.

چرا به کارگر اسباب کشی در اصفهان نیاز دارید؟

از آن جایی که جابجایی وسایل و حمل بار کار نسبتا سخت و زمان بری است، بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا از شرکت های باربری درخواست کمک کنند. صرفه جویی در وقت و تسهیل کار ها از جمله مهم ترین دلایل کمک گرفتن از یک کارگر اسباب کشی است. در ادامه، ۲ مورد از مزایای بهره گیری از یک کارگر اسباب کشی را بیان می کنیم:

۱. امنیت بالا:

بیشترین چیزی که هنگام اسباب کشی برای افراد حائز اهمیت است، آسیب نرسیدن به وسایل و سالم ماندن آن می باشد. به همین دلیل، بیشتر افراد از یک کارگر اسباب کشی کمک می گیرند، چرا که چنین فردی، آموزش های لازم را برای حمل هر نوع بار دیده است و سالم ماندن وسایل شما را به طور کامل تضمین می کند. بنابراین بهتر است برای جابجایی وسایل خود، از کارگران اسباب کشی مجرب در شرکت های باربری بهره گیرید.

۲. تجهیزات کافی:

برای جابجایی وسایل، تجهیزات و ابزار های خاصی مورد نیاز است که تنها افراد متخصص در به کار گیری آن ها مهارت دارند. شرکت های باربری با برخورداری از تجهیزات لازم، وسایل شما را در کمترین زمان و با بالاترین دقت جا به جا می کنند.

کارگران اسباب کشی باران بار چه ویژگی هایی دارند؟

کارگرانی که برای اسباب کشی و حمل بار اعزام می شوند، باید دوره های تخصصی لازم را گذرانده باشند. آن ها معمولا توانایی جابجایی هر نوع باری را داشته و با سرعت و دقت کافی این کار را انجام می دهند. شرکت باربری باران بار تمامی آموزش های لازم را به کارگران خود ارائه داده و پیش از استخدام، از شایستگی و توانمندی های آن ها اطمینان حاصل می کند. در اینجا، به چند نمونه از ویژگی های یک کارگر اسباب کشی در شرکت باران بار اصفهان اشاره می کنیم:

  • قابل اعتماد:

کارگرانی که وظیفه حمل بار و وسایل را بر عهده دارند، باید امین و قابل اعتماد باشند. این کارگران به مشتریان این اطمینان را می دهند که هیچ گونه آسیب و خسارتی به وسایل آن ها وارد نخواهد شد.

  • با دقت:

جابجایی وسایل شکستنی نیازمند دقت فراوان و توجه بالاست. از آن جایی که سالم ماندن این وسایل برای مشتری بسیار اهمیت دارد، لازم است که کارگران در حمل این نوع بار نهایت دقت را به کار گیرند.

  •  توانمند:

اکثر افراد به دلیل کمر درد و عدم توانایی بدنی کافی، به یک کارگر برای اسباب کشی و جابجایی وسایل سنگین خود نیاز دارند. بنابراین کارگران اعزام شده باید دارای قوه بدنی بالا بوده و توانایی حمل هر نوع وسیله ای را داشته باشند.

  •  وقت شناس:

یکی دیگر از ویژگی های یک کارگر اسباب کشی، وقت شناسی و خوش قول بودن است. مشتریان معمولا زمان محدود و معینی برای جابجایی وسایل دارند و این کار باید با سرعت و دقت بالا انجام شود.
اگر ساکن اصفهان هستید و برای جابجایی وسایل خود به یک یا چند کارگر اسباب کشی در اصفهان نیاز دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که با شرکت باران بار تماس بگیرید.

خدمات کارگر بسته بندی اسباب کشی

خدمات بسته بندی توسط کارگر اسباب کشی

از اقدامات مهم برای سالم رساندن وسایل به مقصد جدید موضوع بسته بندی لوازم می باشد. یکی از کمک هایی که کارگران اسباب کشی در باران بار به جز بالا بردن اثاثیه منزل در اصفهان به شما می توانند داشته باشند، بسته بندی لوازم منزل می باشد.

کارگر اسباب کشی در اصفهان

 

کارگران باران بار به انجام اموری مانند باز کردن لوازم آشپزخانه از قبیل یخچال و ماشین لباسشویی، باز کردن انواع لوستر و نصب مجدد، باز و بسته کردن تخت های اتاق خواب مسلط هستند. مجددا اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که بسته بندی وسایل مهمی که در پایین به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم را در اولویت قرار دهید.

لوازم موسیقی مانند پیانو

کریستال و ظروف چینی

وسایل عتیقه

انواع‌ آینه

 

کارگر اسباب کشی جهت جابه جایی اثاثیه

کارگران حمل اثاثیه در اصفهان تمامی لوازم، از خرده ریز تا سنگین ترین وسایل را به راحتی برای شما جابه جا می کنند. نحوه چیدمان اثاثیه و کالاها داخل ماشین باربری از دیگر وظایف و تخصص های کارگران می باشد. برای چینش وسایل بر روی وانت، کامیون یا هر خودروی دیگری که اثاثیه را مشغول بار زدن در آن هستند، باید به این مسئله توجه شود که ابتدا اثاثیه ی سنگین تر در کف خودرو چیده شود و بعد لوازم سبک تر جابه جا شود.

 

کارگر اسباب کشی در اصفهان

سوالات متداول
مقدار دستمزد کارگر اسباب کشی به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از تعرفه ی دستمزد کارگران با کارشناسان باران بار در تماس باشید.

برای جابه جایی کدام وسایل خانه می توان کارگر اسباب کشی گرفت؟

برای جابه جایی تمامی وسایل خانه از قبیل گاو صندوق، وسایل کوچک و یخچال می توانید از کارگران اسباب کشی باران بار استفاده کنید.

کارگر اثاث کشی به جز جابه جایی وسایل در چه زمینه های دیگری می تواند کمک کند؟

پرسنل ما در مجموعه ی باران بار در صورت درخواست از طرف شما می توانند در زمینه ی جمع آوری و بسته بندی وسایل نیز کمک کنند.