۱۱ مهر ۱۴۰۰
توسط: باران بار
623 بازدید
0 دیدگاه
دسته بندی: وبلاگ

قیمت اسباب کشی در اصفهان و هزینه حمل اثاثیه منزل در شرکت باران بار  بر اساس تعرفه‌های تعیین شده از طرف اتحادیه حمل و نقل کالای درون شهری و برون شهری اصفهان محاسبه می‌گردد.

یکی از شرکت‌های حمل و نقل اثاثیه، شرکت معتبر باران بار می‌باشد. باران بار با داشتن تیمی مجرب و متخصص، ارائه دهنده بهترین خدمات حمل اثاثیه منزل در اصفهان  برای شما عزیزان است.

برای اطلاع دقیق از هزینه‌ها و نرخ کرایه‌های انواع ماشین‌های باربری و نرخ کرایه حمل و نقل اثاثیه منزل با شماره ی مندرج در سایت ۳۷۶۷۷۹۲ ۰۹۱۳ تماس حاصل فرمائید. مشاوران ما تمامی اطلاعات از قیمت کرایه‌ها، نوع ماشین باربری متناسب با حجم بار و شرایط جاده‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

هزینه اسباب کشی در اصفهان و عوامل موثر بر آن

در برخی مواقع افراد مجبور به جابه جایی از خانه ای به خانه دیگر می‌شوند. حال ممکن است به دلیل اجاره نشینی یا خانه عوض کردن باشد. یکی از دغدغه‌های ذهنی افراد هنگام اثاث کشی منزل، مسائل مالی می‌باشد.

قیمت اسباب کشی در اصفهان نسبت به تهران پایین‌تر و نسبت به سایر کلان شهر‌ها در یک رنج می‌باشد. یکی از این عوامل حجم بار می‌باشد. حجم بار به میزان گران بها بودن و وزن بار بستگی دارد. از عوامل دیگر تعداد طبقات ساختمان، نوع ماشین و تعداد دفعات استفاده از آن می‌باشد.

پس عوامل مختلفی تعرفه ها و نرخ کرایه حمل اثاثیه در اصفهان تاثیر گذار هستند. برخی از عوامل موثر عبارتند از:

 1. نوع ماشین استفاده شده برای حمل اثاث منزل
 2. هزینه بسته بندی اسباب منزل و چیدمان دوباره ی آن
 3. مسافت مبدا و مقصد
 4. تعداد ساعات کار کارگران
 5. حجم بار

 

هزینه حمل اثاثیه منزل در اصفهان چقدر است؟

عوامل مختلف موثر در اسباب کشی وزن وسایل، دستمزد کارگر و هزینه کارتن‌های بسته بندی می‌باشند. تعرفه حمل اثاثیه منزل با توجه به میزان بار و تعداد درخواستی‌ها محاسبه می‌گردد.

نرخ کرایه خودرو‌های باربری به طور معمول طبق تعرفه‌های اعلام شده، تعیین می‌گردند. بسته به نوع خودرو، وزن و حجم بار مصرفی میزان این هزینه‌ها می‌تواند تغییر کند. نرخ کرایه حمل بار بسته به نوع ماشین کرایه شده دارد. به طور مثال:

 • نرخ کرایه نیسان بار و وانت بار در سال ۱۴۰۰، ۱۲۰ تا ۱۷۰ هزار تومان می‌باشد.
 • نرخ کرایه خاور نیز بین ۱۰۰ تا ۱۸۰ تومان می‌باشد. به ازای هر ساعت اضافه کاری نیز ۴۰ تومان افزوده می‌گردد.
 • قیمت باربری داخل محدوده نیز برای باربری با کامیون ۲۰۰ تا ۲۵۰ تومان است.
 • باربری خارج از محدوده در حدود ۲۵۰ تا ۳۵۰ تومان محاسبه می‌گردد.
 • نحوه ی محاسبه هزینه‌ اسباب کشی به طور معمول برای سه ساعت اول محاسبه می‌گردد. به ازای هر ساعت اضافه کاری مبلغی بر این هزینه اضافه می‌شود. علاوه بر این، هزینه ی ۳ ساعت اولیه هر نفر کارگر نیز باید در نظر گرفته شود.

هزینه حمل اثاثیه در اصفهان

هزینه حمل اثاثیه منزل و صرفه جویی در آن

باید بگوییم که بهترین راه‌ها برای صرفه جویی، انتخاب مسیرهای مناسب، انتخاب ماشین باربری مناسب با حجم و وزن بار و انتخاب بهترین زمان و ساعت برای کاهش قیمت اسباب کشی می‌باشند. یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های اسباب کشی، هزینه اسباب کشی می‌باشد. برای کاهش هزینه‌ها دانستن برخی موارد از جمله نوع خودرو متناسب با میزان و نوع بار قابل حمل می‌تواند موجب کاهش هزینه‌ها گردد.

برای کاهش هزینه‌های باربری حتما نیاز به تعیین مسیر و جاده، شرایط آب و هوایی و میزان توقف‌های بین راه می‌باشد. هر چه میزان توقف بین راه و تعداد کارگران بیشتر، هزینه حمل اثاثیه منزل نیز افزایش می‌یابد.

برای برآورد دستمزد کارگران می‌بایست با شرکت حمل بار تماس و با آن‌ها مشورت کرد. البته در اکثر شرکت‌ها این هزینه مستقیما به کارگران پرداخت شده و شرکت هیچ گونه سودی دریافت نمی‌کند. تعداد طبقات ساختمان مبدا و مقصد، جابه جایی هر گونه وسیله ی سنگین با حجم بالا برای هر طبقه از جمله عوامل موثر در افزایش قیمت هستند.

هزینه اسباب کشی در اصفهان

نکاتی بیشتر برای اسباب کشی سریع و کم هزینه

 • از پتو های سبک و نسبتا ضخیم برای بسته بندی مبلمان استفاده کنید. پتو را دور تا دور مبل پیچیده به طوری که انگار می‌خواهید آن را به شخصی هدیه کنید. پس از پوشاندن مبل، نوبت به محکم کردن آن می‌رسد. این کار را می‌توانید با استفاده از یک عدد چسب نواری پهن یا یک طناب انجام دهید. بدین گونه دیگر پتوها در حین جابه جایی لیز نمی‌خورند. از سلفون‌های ضخیم برای بسته بندی سریع مبلمان استفاده کنید. طوری سلفون را دور مبل بپیچید که تمام پایه‌های مبل را پوشش دهد.
 • جالب است بدانید این نوع بسته بندی باعث جلوگیری از گرد و خاک روی مبل نیز می‌شود. گاهی اوقات مبلمان‌ها دارای طرح‌ها و برشکاری‌های خاصی هستند. شما این برش‌های حساس را می‌توانید توسط تکه‌هایی از یک کارتن بپوشانید.
 • مطمئناً بارها بابل رپ‌ها را که برای محافظت از محصولات استفاده می‌شوند، دیده‌اید. بابل رپ‌ها همان نایلون‌ها با حباب‌های هوا هستند. همین حباب‌های هوا باعث جلوگیری از ضربه دیدگی و آسیب دیدگی به کالا می‌شوند.
 • مهم نیست که این اولین بار یا چندمین بار هست که شما جابه جایی وسایل خود را تجربه می‌کنید. در نهایت برای کاهش استرس خود در حمل و نقل اثاثیه منزل باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.
 • جهت اطمینان از سالم رسیدن لوازم به مکان جدیدو و کاهش خسارات حین انجام کار از شرکت‌های باربری معتبر استفاده کنید. شرکت باران بار دارای بیمه حمل اثاثیه و سابقه ۱۰ سال ارائه خدمات به همشهریان اصفهانی عزیز می‌باشد.
 • یکی از مهم‌ترین و موثرترین ابزارها برای حابجایی وسایل منزل، کارتن اسباب کشی است. شما با خرید کارتن اسباب کشی می‌توانید شرایط را آسان‌تر کنید. کارتن و جعبه علاوه بر نظم دادن به روند کار حمل و نقل، در محافظت از وسایل نیز کاربرد دارد. باران بار بهترین کارتن ها را با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

هزینه اسباب کشی در اصفهان

حمل و نقل اثاث مطمئن و قیمت مناسب با شرکت باران بار

شما همراهان گرامی از طریق راه‌های ارتباطی با مشاوران ما در ارتباط باشید. مشاوران ما در امور مالی و نظارت کامل بر پروسه باربری اثاث منزل، شما را همراهی می‌کنند. تنها کافی است روز و ساعت، مبدا و مقصد و نوع و وزن کالای مورد نظر را تعیین کنید. ما با بهترین خدمات و مناسب‌ترین قیمت‌ها همراه شما عزیزان هستیم.

یکی از اهداف شرکت در آینده ای نزدیک ایجاد اپلیکیشن یا اضافه کردن امکان جدیدی به سایت می‌باشد. این امکان به شما داده می‌شود که به صورت آنلاین انتخاب مسافت، زمان و حجم بار را انجام دهید. در حقیقت جابجایی با اتوبار اصفهان باعث راحت‌تر شدن حمل اثاثیه منزل و سایر موارد می‌گردد. به طوری که تنها با یک کلید بر روی مبدا و مقصد، مسافت مورد نظر را تعیین و نزدیک‌ترین کامیون حمل بار را انتخاب کنید.

این کار موجب آسان‌تر شدن، صرفه جویی در زمان، جلوگیری از دو نرخی شدن قیمت‌ها و حق انتخاب در نحوه پرداخت هزینه می‌شود.

خدمات اثاث کشی باران بار شامل حمل اثاث در اصفهان با کامیون، وانت، نیسان و همچنین وجود نیروی انسانی کمکی در کنار شما عزیزان می‌باشد.

 

سوالات متداول

۱- قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان توسط شرکت باران بار چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه‌ اسباب کشی  بر اساس فاصله مبدا تا مقصد، حجم و وزن کالا، تعداد کارگران و غیره محاسبه می‌گردد. نرخ کرایه خودرو‌های باربری به طور معمول طبق تعرفه‌های اعلام شده، تعیین می‌گردند. نحوه ی محاسبه هزینه‌های باربری به طور معمول برای سه ساعت اول محاسبه می‌گردد.

۲- عوامل موثر در نرخ کرایه حمل اثاثیه چقدر است؟

از عوامل موثر در قیمت اسباب کشی حجم بار، تعداد طبقات ساختمان، نوع ماشین و تعداد دفعات استفاده از آن می‌باشد.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یک ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۲

تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید

5
(2)
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *