۴ شهریور ۱۴۰۰
توسط: باران بار
781 بازدید
1 دیدگاه
دسته بندی: وبلاگ

حمل جهیزیه عروس حساسیت بالاتری دارد و برای بسیاری از عروس خانم ها چالش بزرگی است.  سوالی که برای این عزیزان پیش می آید این است که چگونه حمل جهیزیه بدون مشکلی داشته باشیم؟ در این مواقع بهتر است بسته بندی و حمل جهیزیه عروس با بسته بندی تخصصی، ویژه و کاملاً حرفه‌ای به کمک شرکت باربری انجام شود. از طرفی پیدا کردن شرکت باربری که در این زمینه حرفه ای باشد، کارگران محربی داشته باشد و بدون آسیب وسایل را جابجا کند، می تواند چالش بر انگیز باشد. اما نگران نباشید ما در ادامه این مقاله، نکاتی را برای شما ارائه داده ایم تا به راحتی بتوانید شرکت حمل جهیزیه مناسبی را انتخاب کنید.

خوشبختانه باران بار با سال ها سابقه درخشان در زمینه باربری و جابجایی، با اعزام پرسنل مجرب و آموزش دیده و ارائه خدمات ویژه، حمل جهیزیه عروس را در سریع ترین زمان ممکن با تضمین خدمات برای شما انجام می دهد. برای مشاوره یا رزرو خدمات، تنها کافیست با شماره ۰۹۱۳۱۰۰۱۷۷۸ یا ۰۹۱۳۳۷۶۷۷۹۲ تماس بگیرید. ما همه تلاش خود را برای شیرین تر شدن این لحظات به یادماندنی و مهم شما خواهیم کرد.

رزرو خدمات حمل جهیزیه

 

نکات مهم در حمل و بسته بندی جهیزیه عروس

حال در ادامه به بررسی موارد مهم برای داشتن حمل و بسته بندی اسان جهیزیه و نکاتی که باید در انتخاب یک شرکت باربری و حمل اثاثیه منزل به آن توجه کنید می پردازیم تا دغدغه ای در این زمینه نداشته باشید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

۱-یافتن شرکت حمل جهیزیه مطمئن

در این زمان که خانواده ها پر از استرس و نگرانی هستند، کوچکترین اتفاقی می تواند این حساسیت را بیشتر کند و تا ابد به عنوان یک خاطره بد از این روز در ذهن عروس و داماد باقی بماند. بنابراین این جا انتخاب یک شرکت جابجایی جهیزیه مناسب می تواند تا حد زیادی از این نگرانی ها بکاهد . اما قبل از انتخاب آن باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

یک شرکت حمل بار معتبر، بهترین مشاوره را در زمینه اسباب‌کشی بر حسب تعداد حدودی وسایل به شما می‌دهد. برای حمل جهیزیه عروس نیز با در نظر گرفتن حساسیت بیشتر در زمینه حمل و جابجایی لوازم و وسایل بهترین کامیون و ماشین باربری را انتخاب می‌کند. همچنین با اعزام محرب ترین پرسنل، نکات مهم و حیاتی را برای بسته بندی و جابجایی وسایل عروس در خدمات VIP خود رعایت می‌کند.

به این ترتیب اگر قصد رزرو خدمات اسباب کشی در اصفهان را داشتید؛ با توجه به این موارد، راحت تر در مورد انتخاب شرکت مورد نظر تصمیم بگیرید:

 1. ارائه مجوز
 2. ارائه خدمات در شعب دیگر
 3. کیفیت بسته بندی
 4. داشتن تعرفه مشخص و قیمت مناسب
 5. اعزام کارگران ماهر و توانا

حمل جهیزیه عروس

۲-از خدمات VIP شرکت باربری استفاده کنید

معمولاً شرکت‌های باربری برای اسباب کشی‌های ویژه مانند جهیزیه عروس، خدمات VIP ارائه می‌کنند. در این خدمات چیدمان منظم، اصولی و اولویت بندی شده انجام می‌شود. وسایل با کامیون یا ماشین حمل بار موکت جابجا می‌شوند تا اسباب کشی بدون آسیب صورت پذیرد. در نهایت شرکت باربری، کارها را با مدیریت و برنامه ریزی برای رفع نگرانی در زمان مشخص انجام خواهد داد تا خانواده عروس از انتقال وسایل مطمئن شوند.

 

۳-حمل بار را به یک روز موقوف نکنید

حمل بار جهیزیه عروس معمولاً در گیر و دار برگزاری مراسم عروسی است. حمل جهیزیه در یک روز کار بسیار مشکلی است و منجر به اتفاقات ناگواری می‌شود. بی دقتی و سهل نگاری در یک لحظه خسارتی می‌زند که جبران ناپذیر است. پیشنهاد می شود حمل جهیزیه از چند روز قبل و به مرور انجام شود. از این رو خانواده‌ها فرصت کافی برای رسیدگی به همه امور را دارند.

باربری لوازم عروس، دیگر به آسانی گذشته نیست، بنابراین بهتر است توسط شرکت فعال در زمینه اسباب کشی صورت بگیرد. به این ترتیب نیازی به جابجایی وسایل مختلف در یک روز نیست و شما می‌توانید تا پیش از مراسم عروسی چیدمان را به دلخواه انجام دهید.

 

۴-رزرو سرویس حمل بار جهیزیه عروس

همیشه استرس و نگرانی برای خانواده عروس بیشتر است. برای اینکه برنامه روز اسباب کشی طبق خواسته‌تان انجام شود، ضروری است از چند روز قبل سرویس مورد نظر را رزرو کنید. همچنین با مشورت با یک شرکت باربری از تمام مراحل حمل اطمینان حاصل نمایید. به این ترتیب همه چیز با نظم بیشتر و به موقع انجام خواهد شد.

 

۵-وسایل جهیزیه را به صورت جزئی و کلی بسته بندی کنید

بسته بندی جهیزیه عروس باید به نحو صحیح برای حمل و نقل آماده شوند. در این مورد استانداردها و موارد ایمنی ضروری است اما بخش مهم‌تر نحوه بسته بندی و قرار دادن آن‌ها در بسته بندی های مختلف است. کارتن های اسباب کشی در ۵ سایز مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین کارتن رگال دار برای حمل کت و شلوار و لباس مجلسی در همه سفارش‌ها استفاده می‌شود.

به طور کلی نیاز است همه وسایل را بر اساس اندازه و کارآیی طبقه‌بندی کنید. همیشه وسایل آشپزخانه و اتاق‌خواب‌ها جزئی تر هستند. وسایل شکستنی و تزئینی بسته‌بندی مطمئن‌تری نیاز دارند. در مقابل لباس ها، پتو و فرش قابلیت جایگذاری در هر جای ماشین باربری را دارند که می‌تواند فضای خالی بین وسایل شکستنی را پر کند.

حال اگر در دسته بندی وسایل با مشکل مواجه هستید و نیاز به کمک دارید. فهرستی از این وسایل را تهیه کنید و از شرکت باربری بخواهید که افراد متخصص را به همراه وسایل بسته‌بندی مناسب اعزام کنند.

برای مطالعه بیشتر: بسته بندی اسباب کشی در اصفهان

 

حمل و بسته بندی جهیزیه عروس

 

۶-از کارتن اصلی وسایل عروس استفاده کنید

بسیاری از وسایل کارتن‌های اصلی خود را دارند که دقیقاً مطابق اندازه آن‌ها ساخته شده است. همچنین اگر برخی از وسایل جهیزیه بسته‌بندی و کارتن مناسب ندارد، فهرستی از آن‌ها تهیه کنید و به کمک شرکت باربری از رسیدن سالم وسایل به مقصد مطمئن شوید.

 

۷-به چیدمان وسایل در ماشین حمل بار توجه کنید

در دید اول به نظر می‌رسد باربری و حمل بار کار بسیار آسانی باشد که هر فردی قادر به انجام آن است. واقعیت این است که باربری مانند هر شغل دیگری، نیاز به تخصص و تجربه بسیار زیادی احتیاج دارد. اگر لوازمی به درستی در کنار یکدیگر قرار نگرفته باشند، موقع حرکت کامیون به هم فشار می‌آورند. به این ترتیب بعد از تخلیه بار و باز کردن بسته بندی کارتن اسباب کشی با مقدار زیادی وسایل آسیب دیده و شکسته رو به رو می‌شوید. موردی که در حمل بار به شهرستان اهمیت بیشتری دارد و می‌تواند باعث آسیب جبران ناپذیر شود.

 

۸-درخواست کارگران مورد نیاز باربری

یک چینش غیراصولی همه محاسبات را به هم می‌زند و هیچ‌کس نمی‌خواهد برای یک کامیون خالی بهایی بپردازد. کارگران باربری می‌دانند چگونه وسایل را به‌درستی بار بزنند. در هر صورت استفاده از تجربه و حرفه کارگران اسباب کشی مزایای زیر را دارد؛ از جمله :

 •  کاهش هزینه باربری
 •  کاهش دفعات رفت و برگشت
 •  عدم آسیب به وسایل و بار جهیزیه
 •  افزایش سرعت خالی کردن بار

 

حمل جهیزیه عروس در اصفهان

شرکت باران بار، برای حمل جهزیه عروس در اصفهان خدمات ویژه یا VIP را ارائه می دهد. این خدمات شامل موارد زیر است:

بسته بندی جهیزیه با روش های حرفه ای، بیمه باربری، استفاده از ماشین باربری مجهز حمل جهزیه که کف و دیواره های آن موکت کاری شده باشد. مسقف بودن ماشین باربری نکته مهمی است که باید در انتخاب آن در نظر گرفت.

 

سؤالات متداول

خدمات VIP جهیزیه عروس چیست ؟

حمل جهیزیه عروس در دسته اسباب‌کشی‌های ویژه قرار می‌گیرد. در این پکیج چیدمان وسایل با رعایت استاندارد انجام می‌شود. وسایل نیز با ماشین حمل بار ویژه ( موکت شده ) جابجا می‌شوند تا حمل شما بدون آسیب صورت پذیرد.

نحوه بسته‌بندی و حمل جهیزیه عروس ؟

اهمیت وسایل نو برای خانواده عروس، حساسیت آن را بیشتر می‌کند. ابتدا وسایل به نحو صحیح برای حمل و نقل آماده شوند. مثلاً اگر کارتون خیلی بزرگ باشد در زمان جابجایی تکان می‌خورد و باعث آسیب به وسایل می‌گردد. همچنین باید همه استاندارد و موارد ایمنی لازم  در حمل و نقل رعایت شود. مثلاً کارتن‌ها همگی دارای کیفیت بالا و استحکام خوبی باشد و با بسته‌بندی درست، خیال خانواده عروس را راحت کند.

برچسب ها

1 دیدگاه

 1. ناهید گفت:

  ه عروس ؟

  اهمیت وسایل نو برای خانواده عروس، حساسیت آن را بیشتر می‌کند. ابتدا وسایل به نحو صحیح برای حمل و نقل آماده شوند. مثلاً اگر کارتون خیلی بزرگ باشد در زمان جابجایی تکان می‌خورد و باعث آسیب به وسایل می‌گردد. همچنین باید همه استاندارد و موارد ایمنی لازم در حمل و نقل رعایت شود. مثلاً کارتن‌ها همگی دارای کیفیت بالا و استحکام خوبی باشد و با بسته‌بندی درست، خیال خانواده عروس را راحت ک

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *