۲۱ فروردین ۱۴۰۰
توسط: باران بار
662 بازدید
0 دیدگاه
دسته بندی: وبلاگ

باربری علویجه یکی از باربری‌های انجام شونده توسط تیم باربری باران بار می‌باشد. باران بار ارائه دهنده خدمات بسته بندی کالا و محصولات و حمل بار شما است. در باربری شهرک صنعتی علویجه نیاز به خودروهای نیمه سنگین و سنگین هست. باران بار برای باربری در اصفهان و جابه جایی بار در اصفهان، انواع خودروها را در اختیار شما همشهریان عزیز قرار می‌دهد.

به دلیل وجود بارهای سنگین، اغلب اوقات به یاری شرکت‌های مختلف باربری اعم از باربری ترمینال اصفهان، باربری تیپاکس اصفهان و باربری یخچال دار اصفهان نیازمندیم.

رزرو سرویس

گروه باربری علویجه اصفهان

باران بار هم اتوبار و هم باربری را برعهده دارد. این بدین معناست که هم حمل اثاثیه منزل در اصفهان و هم باربری بین شهری در اصفهان انجام می‌شود. برای حمل برخی بارها مانند محصولات غذایی و آشامیدنی، نیازمند خودروهای باربری یخچالدار هستیم. برخی خودروها هم باید الزاما کف پوش داشته باشند. در غیر این صورت به کالاها آسیب وارد می‌شود.

باربری شهرک صنعتی علویجه

علویجه در بخش مهردشت شهرستان نجف‌آباد در اصفهان قرار دارد. دارای شهرک صنعتی مهم و ۸۰ کارخانه بسیار مهم هست. بیشتر افرادی هم که در شهرک صنعتی این شهرستان در حال فعالیت هستند، دانشجویان همین شهرستان می‌باشد.

تا به امروز بیش از ۲۰۰۰ شغل در این شهرک صنعتی ایجاد شده است. از جمله کارخانه‌های موجود در این شهرک، کارخانه‌های خودروسازی، کارخانه فولاد، ریسندگی و بافندگی و لبنیات می‌باشند. پس با توجه به وجود چنین کارخانه‌هایی نیاز به خودروهای سنگین و نیمه سنگین برای حمل بار زیاد می‌باشد.

مزیت استفاده از باربری علویجه در باران بار

باران بار برای حمل انواع بارهای کارخانه‌های شما آمادگی لازم را دارد. از بابت شرایط مسیر و جاده عبوری هیچ نگرانی نداشته باشید. ما تمامی اطلاعات در این مورد را به شما عزیزان می‌دهیم. این مجموعه دارای انواع ماشین برای حمل بار به همراه رانندگاه مجرب می باشد و بارهاب شما را در سریع ترین زمان ممکن و به سلامت به مقصد می رساند. کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست خود را برای باربری علویجه ثبت نمایید.

برچسب ها