۲۲ فروردین ۱۴۰۰
توسط: باران بار
643 بازدید
0 دیدگاه
دسته بندی: وبلاگ

باران بار سریع ترین باربری شاپور اصفهان

یکی دیگر از نمایندگی‌هایی که باربری باران بار دارد، باربری شاپور اصفهان هست. منطقه شاپور واقع در خیابان امیرکبیر استان اصفهان می‌باشد. باران

بار برای ارائه خدمات باربری سریع‌تر و آسان‌تر، نمایندگی خود را در اطراف میدان امیر کبیر ایجاد کرده است. برای درخواست باربری از پایانه بار شاپور

اصفهان با شماره تلفن های ۰۹۱۳۱۰۰۱۷۷۸ یا ۰۹۱۳۳۷۶۷۷۹۲ تماس بگیرید.

درخواست باربری در شاپور

باربری شاپور جدید اصفهان

شهرک صنعتی شاپور جدید، یکی از شهرک‌های صنعتی بزرگ استان اصفهان به شمار می‌آید. این شهرک بیش از ۷۰ کارخانه فعال در حوزه‌های مختلف دارد.

باران بار آمادگی ارائه خدمات باربری اعم از بسته بندی بار در اصفهان و حمل بار تا چیدمان کالا را بر عهده دارد. اطلاعات مربوط به جاده باربری شاپور جدید

را از شرکت‌های دارای نمایندگی در آن منطقه بپرسید.

باربری امیر کبیر اصفهان

یکی از نمایندگی‌های باران بار، باربری امیر کبیر اصفهان می‌باشد. این نمایندگی یکی از مجهزترین و بهترین شرکت‌های باربری در اصفهان در زمینه ی حمل و نقل خرده بار است. تمامی خورده بارها با توجه به میزان وزن و نوعی که دارند با انواع کامیون‌ها، تریلی‌ها، خاورها، شش چرخ‌ها و کامیون‌های یخچالدار و سقف دار جابه جا می‌شوند. تمامی محصولات و کالاها را می‌توان از طریق داشتن بارنامه و بیمه نامه به سایر شهرستان‌ها فرستاد. همچنین از طریق این نمایندگی می‌توان کالاهایی نیز از سایر شهرستان‌ها به مناطق اطراف این شعبه آورد. پس برای جابه جایی کالاهای شهرک‌های صنعتی این منطقه از باربری امیر کبیر استفاده کنید.

شماره تلفن باربری شاپور اصفهان

پایانه باربری شاپور اصفهان در نزدیکی میدان امیر کبیر قرار دارد. باربری در خیابان شاپور اصفهان، یکی از نمایندگی‌های باران بار می‌باشد. شما همشهریان عزیز جهت مشاوره و گرفتن اطلاعات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

همچنین اطلاعاتی مرتبط با شرایط آب و هوایی جاده شاپور و امیرکبیر را از شرکت باربری در شاهپور اصفهان کسب کنید.

کارخانه‌های شهرک صنعتی شاپور اصفهان

شهرک صنعتی شاهپور از جمله مهم‌ترین و بزرگ‌ترین منطقه صنعتی در اصفهان می‌باشد. از جمله کارخانه‌های فعال آن شامل کارخانه خودروسازی و قطعات آن، تولید کننده تجهیزات پزشکی، تولید کننده واتر پمپ ایسوزو می‌باشد.

برای جابه جایی بارهایی که نیاز به دقت و حساسیت بیشتری نسبت به حمل بار دارند از شرکت‌های باربری تریلی کفی اصفهان استفاده می‌شود. از باربری یخچالدار اصفهان نیز برای ارسال محصولات لبنی و آشامیدنی به سایر نقاط استفاده می‌گردد.

برچسب ها