گزینش بهترین شرکت باربری اصفهان ، بسیار مهم است. این پروسه توسط شرکت‌های معتبر زیادی انجام می‌گردد. شرکت باران بار یکی از سرشناس‌ترین شرکت‌ها در این زمینه می‌باشد. چنانچه شما به دنبال شماره تلفن باربری در اصفهان و شرکت حمل بار مجرب به سایر نقاط کشور هستید می‌توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۳۱۰۰۱۷۷۸ یا ۰۹۱۳۳۷۶۷۷۹۲ تماس بگیرید.

رزرو خدمات باربری

باربری در اصفهان

معرفی و خدمات بهترین باربری اصفهان

امروزه شرکت های بسیاری در زمینه باربری در اصفهان فعالیت دارند و این امر موجب شده که کار برای انتخاب یک شرکت معتبر، سخت و پیچیده شود.  باران بار، یک شرکت باربری در اصفهان با ارائه بهترین شرایط و امکانات می‌باشد. این شرکت خودرو‌های مختلفی برای حمل بارهای کم وزن و سنگین شما دارد. این مجموعه با توجه به نوع و حجم کالای شما که قصد حمل و نقل آن به نقاط دیگر کشور را دارید، اقدامات لازم را انجام می‌دهد. به عنوان مثال اگر کالای ما محموله‌های نفتی باشد، نیاز به تدابیر ویژه ای برای نقل و انتقال هست. حال اگر کالای ما لوازم منزل، مایعات و مواد غذایی باشد، آنگاه شرایط لازم برای حمل بار آن نیز متفاوت می‌شود.

۱- حمل و باربری وسایل منزل در اصفهان

برای اسباب کشی وسایل منزل و حمل اثاثیه منزل در اصفهان خود نیازمند کرایه ماشین‌های باربری از بهترین شرکت‌ها هستید. باران بار، تمامی خدمات اسباب کشی را ارائه می‌دهد.

حمل اثاثیه منزل و محل کار، بسته بندی و چیدمان وسایل از جمله ی این خدمات هستند.

۲باربری درون شهری اصفهان 

استان اصفهان دارای شهرک‌های صنعتی و کارخانه‌های بسیاری می‌باشد. باران بار ارائه دهنده خدمات ارسال بار به شهرک‌های صنعتی، در کوتاه‌ترین زمان با بهترین هزینه می‌باشد.

شرکت باران بار به عنوان یک شرکت باربری اصفهان استان اصفهان، اصفهان برای ارائه خدمات حمل بار انواع وسایل، با تجربه بالا و سابقه طولانی به همشهریان عزیز آماده می باشد.

از دیگر خدمات شرکت باربری باران بار، باربری برون شهری اصفهان و حمل و نقل تخصصی بار از شهر اصفهان به شهرهای دیگر کشور اشاره نمود.

۳باربری خرده بار اصفهان

برخی اوقات کالاهای ما در حد یک یا چند کارتن بیشتر نیست. به همین سبب روش حمل خرده بار به کار می‌رود. در واقع برای ارسال برخی کالاهای کم نیاز به استفاده از خودروهای سنگین بار و نیمه سنگین بار نیست.

خودروهای سبک بار راحت‌تر و سریع‌تر کالاهای مورد نظر را جابه جا می‌کنند. از نظر اقتصادی هم به صرفه‌تر هستند. شرکت‌های باربری در اصفهان این محصولات را به صورت خرده بار از مشتری پذیرفته و بعد از تکمیل ظرفیت خودرو اجاره شده، ارسال بار به مقصد را به انجام می‌رسانند.

۴- باربری سنگین اصفهان

باران بار انواع خاورها و کامیون‌ها را در اختیار شما همشهریان عزیز قرار می‌دهد.

البته اگر وزن و حجم بار ارسالی زیاد باشد، مجبور به استفاده از تریلی‌ها، ترانزیت‌ها یا تریلی‌های چادری و سایر خودروهای سنگین بار می‌باشید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ما از مشاوره رایگان تا ارسال کالای شما به مقصد مورد نظر همراهتان هستیم.

کرایه حمل بار در اصفهان چقدر است؟

بیشتر دغدغه ی افراد جهت حمل بار، هزینه ی کرایه ی آن می‌باشد. نرخ کرایه بر اساس ۵ عامل تعیین می‌گردد. این عوامل عبارتند از:

۱-قیمت خودرو مورد نظر برای کرایه

۲-هزینه ی حمل وسایل سنگین به طور جداگانه

۳- دستمزد کارگران اسباب کشی بر اساس تعداد ساعات کار

۴-هزینه ی دسته بندی و چیدمان وسایل و بار

۵-هزینه‌های مازاد به ازای هر ساعت کار اضافه‌تر

به طور کلی هزینه ی خودرو بر اساس دو تا سه ساعت اول طبق نرخ کرایه ی اتحادیه محاسبه می‌گردد. البته به ازای هر تعداد ساعت اضافه‌تر می‌بایست هزینه ی بیشتری دریافت شود. دستمزد کارگران نیز به همین صورت می‌باشد. به ازای هر ساعت اضافه کاری حقوق بیشتری را دریافت می‌کنند.

برای کاهش هزینه‌ها و سرعت عمل در انجام امور اسباب کشی، بهترین شرکت‌ها را انتخاب کنید. باران بار با توجه به حجم و وزن بار برای شما عزیزان باربری ارزان و با قیمت مناسب انجام می‌دهد.

آیا باران بار برای خدمات خود بیمه ارائه می دهد؟

با استفاده از بیمه باربری در اصفهان با خیال راحت حمل بار و اثاثیه خود را انجام دهید. اگر باربری اصفهان را به ما بسپارید می توانید از بیمه اسباب کشی و خدمات ما بهره مند شوید. شرکت باران بار برای کالاهای جابه جا شده ی داخل شهر و بیرون شهر بیمه نامه ارائه می‌دهد.

حمل بار در اصفهان - باران بار

مزایای باربری باران بار چیست؟

شرکت باران بار دارای امکانات زیر جهت آسوده خاطر بودن شما هست. این امکانات عبارتند از:

  1. در اختیار مشتری قرار دادن بهترین ماشین باربری موکت دار و سر پوشیده در سایزهای متفاوت
  2. داشتن بیمه نامه و بار نامه برای تمامی خودروها در تمامی مسافت‌ها
  3. در اختیار قرار دادن کارگران ماهر و زبر دست برای حمل و جابه جایی وسایل
  4. ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی
  5. عملکرد سریع و دقیق در انتقال کالا
سوالات متداول

آیا شرکت باربری باران بار معتبر است؟

باران بار دارای بیش از یک دهه سابقه در زمینه باربری اصفهان به سراسر مناطق کشور می باشد و توانسته رضایت مشتریان زیادی را در این زمینه کسب نماید.

ثبت سفارش باربری باران بار به چه صورت است؟

برای ثبت سفارش کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما سفارشات و خدمات درخواستی شما را ثبت نمایند سپس در کوتاهترین زمان ممکن نیرو و ماشین باربری برای شما اعزام می شود.

برای باربری در فصول سرد چه تدابیری باید اندیشیده شود؟

در فصول سرد سال که بارندگی زیاد است، از کامیون‌های مسقف و جاده‌های کم خطر استفاده می‌گردد.