گزینش بهترین شرکت باربری و حمل و نقل ، بسیار مهم است. این پروسه توسط شرکت‌های معتبر زیادی انجام می‌گردد. شرکت باران بار یکی از سرشناس‌ترین شرکت‌های باربری در شهر اصفهان می‌باشد. چنانچه شما به دنبال یک شرکت حمل بار مجرب به سایر نقاط کشور هستید می‌توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۳۱۰۰۱۷۷۸ یا ۰۹۱۳۳۷۶۷۷۹۲ تماس بگیرید.

تماس با ما

حمل و باربری اثاثیه منزل و اسباب کشی با شرکت باران بار

برای اسباب کشی وسایل منزل و حمل اثاثیه منزل در اصفهان خود نیازمند کرایه ماشین‌های باربری از بهترین شرکت‌های باربری هستید. بسیاری از این شرکت‌ها، تمامی خدمات اسباب کشی را ارائه می‌دهند. حمل اثاثیه منزل و محل کار، بسته بندی و چیدمان وسایل از جمله ی این خدمات هستند.
کارتن‌های اسباب کشی را نیز همین شرکت‌های معتبر برای بسته بندی وسایل شما تهیه می‌کنند.
برخی از اثاثیه منزل بسیار سنگین و برخی نیز بسیار کم حجم و کم وزن هستند. برای حمل این وسایل نیازمند انواع ماشین آلات متناسب حمل بار با وزن و حجم‌های مختلف می‌باشیم.
در بسیاری از موارد برای حمل بار نیاز به استفاده از جرثقیل و بالابر داریم. بسیاری از وسایل سنگین در طبقات بالای آپارتمان‌ها را توسط همین بالابرها جابه جا می‌کنیم.

خوشبختانه صفر تا صد این خدمات در یاران بار ارائه می شود کافیست با ما تماس بگیرید.

انواع حمل و نقل باربری در اصفهان

در ابتدا بهتر است توضیح مختصری در رابطه با باربری دهیم. باربری در واقع همان حمل و نقل کالا و اثاث منزل و محل کار می‌باشد. به طور معمول ۴ روش متداول برای انجام باربری داریم.

یکی از این روش‌ها باربری زمینی است. این نوع باربری توسط ماشین آلات سنگین و وانت بار انجام می‌گردد. البته اگر حجم بار انتقالی زیاد باشد، توسط قطار نیز انجام می‌شود. اگر مسافت جابه جایی و حجم بار کم باشد، باربری زمینی گزینه بسیار مناسبی هست. اگر وزن و تعداد کالا‌های شما بسیار زیاد می‌باشد، حتما توسط قطار جابه‌ جایی را انجام دهید. استفاده از قطار برای مسافت‌های طولانی بسیار به صرفه هست.

نوع دوم باربری، باربری هوایی می‌باشد. هواپیما باعث کاهش زمان رسیدن کالا به مقصد می‌شود. پس برای حمل بار در مسافت‌های دور و طولانی و همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه، بهترین گزینه باربری هوایی است.

نوع سوم باربری، باربری دریایی هست. این نوع باربری هم مانند روش‌های قبلی برای کالا‌هایی با حجم و مسافت زیاد می‌باشد. این بستگی به شرایط شما دارد که کدام نوع باربری را انتخاب کنید.

 

انواع باربری در اصفهان

بهترین باربری اصفهان

باران بار، شرکت باربری در اصفهان با ارائه بهترین شرایط و امکانات می‌باشد. این شرکت خودرو‌های مختلفی برای حمل بارهای کم وزن و سنگین شما دارد.

در این قسمت از مقاله جا دارد که با اصطلاح اتوبار نیز آشنا شوید. همچنین احتمالا واژه اتوبار را به جای واژه باربری بسیار شنیده اید. حال تفاوت اساسی این دو واژه در چیست؟

همان طور که در این مقاله اشاره شد، باربری به کلیه فعالیت‌های لازم برای حمل و جابه جایی هر گونه بار در منزل و محل کار گفته می‌شود. از تفاوت‌های اساسی و مهم که بین شرکت‌های اتوبار و شرکت‌های باربری وجود دارد، امکان حمل بار بین شهری توسط این شرکت ها است. بیشتر فعالیت شرکت‌های باربری در حوزه حمل خرده بار داخلی و بار دربستی می‌باشد. این گونه شرکت‌ها برای انتقال بار به خارج از استان نیازمند بارنامه دولتی هستند. این بارنامه توسط شرکت باربری همان استان صادر می‌شود.

شرکت‌های اتوبار برخلاف باربری، بارنامه دولتی نمی‌گیرند. اغلب فعالیت این گونه شرکت‌ها در حوزه حمل و نقل اثاثیه منزل، محل کار و اسباب کشی می‌باشد. این شرکت‌ها خدماتی مانند بسته بندی وسایل منزل و ادارات را نیز ارائه می‌دهند. باران بار ارائه دهنده خدمات بسته بندی، استخدام کارگر اسباب کشی و باربری داخل اصفهان هست.

باران بار با توجه به نوع و حجم کالای شما که قصد حمل و نقل آن به نقاط دیگر کشور را دارید، اقدامات لازم را انجام می‌دهد. به عنوان مثال اگر کالای ما محموله‌های نفتی باشد، نیاز به تدابیر ویژه ای برای نقل و انتقال هست. حال اگر کالای ما لوازم منزل، مایعات و مواد غذایی باشد، آنگاه شرایط لازم برای باربری آن نیز متفاوت می‌شود.

انواع خودروهای باربری شامل خودروهای سبک باری، نیمه سنگین باری و سنگین باری می‌باشند. خودروهای سبک باری شامل وانت بارها هستند. وانت بارها در برگیرنده ی پیکان، وانت نیسان و وانت مزدا می‌باشند. منظور از خودروهای نیمه سنگین باری همان خاور و کامیون‌ها هستند. تریلی‌ها نیز جزء دسته ی خودروهای سنگین بار می‌باشند.

یکی از موارد مهم برای انتخاب خودرو دقت به زمان اسباب کشی است. به طور مثال از خودروی سقف دار برای اسباب کشی در فصول سرد سال استفاده می‌شود. به ویژه در زمستان که میزان بارندگی زیاد هست، امکان خیس شدن وسایل منزل شما وجود دارد.

باربری درون شهری اصفهان

باربری درون شهری یا اتوبار، به جابه جایی و حمل اثاثیه منزل، محل کار و سایر مکان‌ها از مبدا به مقصد داخل همان شهر گفته می‌شود. این نوع باربری به دلیل کمتر بودن مسافت دارای هزینه ی کمتری برای مشتریان می‌باشد. همچنین بار ارسالی سریع‌تر به مقصد می‌رسد.
دیگر برای حمل و نقل کالاهای خود نگران داشتن بیمه ی باربری نباشید. شرکت باران بار برای کالاهای جابه جا شده ی داخل شهر و بیرون شهر بیمه نامه ارائه می‌دهد. شرکت باران بار دارای امکانات زیر جهت آسوده خاطر بودن شما هست.

این امکانات عبارتند از:

۱- در اختیار مشتری قرار دادن تمامی انواع ماشین آلات موکت دار و سر پوشیده در سایزهای متفاوت
۲- داشتن بیمه نامه و بار نامه برای تمامی خودروها در تمامی مسافت‌ها
۳- در اختیار قرار دادن کارگران ماهر و زبر دست برای حمل و جابه جایی وسایل
۴- ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی
۵- عملکرد سریع و دقیق در انتقال کالا

شرکت باربری اصفهان استان اصفهان، اصفهان

شرکت باران بار برای ارائه خدمات باربری و حمل بار انواع وسایل، با تجربه بالا و سابقه طولانی به همشهریان عزیز آماده می باشد. برای ثبت درخواست می توانید از طریق شماره هایی که در این صفحه قرار داده شده است، با ما تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که شما صاحبان بار گرامی می توانید بصورت شبانه روزی با مشاوران این مجموعه  در تماس باشید و جهت حمل بار درون شهری و برون شهری از استان اصفهان به هر نقطه مشاوره درایافت نمایید.

باربری به شهرک‌های صنعتی اصفهان

یکی از استان‌های صنعتی کشورمان، استان اصفهان است. این استان دارای شهرک‌های صنعتی و کارخانه‌های بسیاری می‌باشد. قسمت اعظمی از حجم کاری و کسب درآمد شرکت‌‌‌‌‌های باربری وابسته به حمل و نقل از شهرک‌های صنعتی هست. باران بار ارائه دهنده خدمات ارسال بارهای صنعتی به شهرک‌های صنعتی اصفهان در کوتاه‌ترین زمان با بهترین هزینه می‌باشد.

باربری شهرک صنعتی جی اصفهان

امروزه برای راحت‌تر کردن حمل و نقل، شرکت‌های باربری شروع به تاسیس نمایندگی‌ها و استخدام رانندگان ماهر کرده اند. یکی از شهرک‌های صنعتی پرقدرت و بزرگ در اصفهان، شهرک صنعتی جی می‌باشد. باران بار در این محدوده نیز ارائه دهنده کلیه خدمات باربری و اتوباری است.

باربری شهرک صنعتی سگزی

مجموعه شهرک صنعتی سگزی یکی از زیر مجموعه‌های شهرک صنعتی جی به شمار می‌آید. در ضمن این مجموعه یکی از شهرک‌های صنعتی‌ مرکزی اصفهان محسوب می‌شود. نمایندگی باربری در این محدوده، بهترین خدمات حمل بار در اصفهان را ارائه می‌دهد.

باربری شهرک امیرکبیر اصفهان

نمایندگی باربری شهرک امیر کبیر اصفهان، خدمات متنوع اعم از ارائه وانت بار و خودرو‌های مسقف را ارائه می‌دهد. این نمایندگی دارای کادری مجرب برای بسته بندی کالا‌های صنعتی و تجاری شما است.

باربری شهرک مورچه خورت و درچه اصفهان

شهرک صنعتی مورچه خورت از نظر موقعیت جغرافیایی بین دو شهر میمه و برخوار در استان اصفهان قرار دارد. باربری‌های محدوده این منطقه با ارائه انواع خودروها و کامیون‌های سقف دار مناسب فصل بارندگی، برای ارسال از اصفهان به مناطق دیگر در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

باربری شهرک صنعتی مبارکه

یکی دیگر از بزرگترین شهرک‌های صنعتی اصفهان، شهرک صنعتی مبارکه هست. باربری‌های موجود در این محدوده با ارائه انواع وانت بار و خودروهای مسقف آماده ارائه خدمات هستند.

باربری شهرک صنعتی محمودآباد

زیاد شدن نیاز‌های زندگی افراد و در نتیجه جابه جایی زیاد کالاها باعث شده تا شرکت‌های باربری مخصوصا در این محدوده افزایش یابند. این شرکت‌ها باربری در اصفهان، بهترین خدمت رسانی را به سراسر شهر و کشور دارند.

باربری سنگ اصفهان

سنگبری‌های بسیاری در محدوده شهرک صنعتی محمود آباد وجود دارند. باران بار آماده خدمت رسانی در حمل و نقل باربری در اصفهان می‌باشد.

باربری برون شهری اصفهان

از دیگر خدمات شرکت باربری باران بار، باربری برون شهری اصفهان و حمل و نقل اسباب کشی به شهرستان و حمل تخصصی بار از شهر اصفهان به شهرهای دیگر کشور اشاره نمود. این مجموعه با دارا بودن نیروهای مجرب در زمینه حمل و بسته بندی بار و به کارگیری به روز ترین تجهیزات کلیه بارهای شما را با سلامت کامل به مقصد مورد نظر می رسانند.

بیشتر باربری برون شهری در شهر تهران مستقر گردیده است. این باربری‌ها باید در پایانه‌های مخصوص هر شهر استقرار یابند. در حقیقت تفاوت اصلی بین باربری درون شهری و برون شهری، عدم اجازه ی حضور ماشین‌های تابلو دار و استفاده از شرکت‌های مستقر در پایانه باربری بین شهری آن است.
باربری‌های برون شهری تنها به جابه جایی اثاثیه داخل یک شهر محدود نمی‌گردد. انواع بارها بسته به نوع، وزن و حجم، توسط خودروهای مختلفی حمل و جابه جا می‌شوند.

باربری اصفهان به تهران و سایر شهرستان‌ها

باران بار در خدمت شما عزیزان برای حمل انواع کالا به سایر شهر‌ها می‌باشد. تمامی تلاش خود را برای کاهش هزینه‌ها و همچنین ارسال محصولات شما در کمترین زمان ممکن می‌کنیم. رضایت شما برای ما بسیار با اهمیت است. انجام باربری خرده بار و یخچالدار اصفهان به تهران، یزد، مشهد، اهواز و سایر شهرستان‌ها انجام می‌پذیرد. این باربری‌ها به صورت زمینی، هوایی، دریایی انجام می‌پذیرد.

باران بار حمل برخی کالاهای مورد نیاز شما از جمله بشکه و محموله نفتی، کارتن، کاشی و سرامیک، اثاث منزل و لوازم اداری، تجهیزات پزشکی و مواد دارویی را انجام می‌دهد.

انواع ماشین باربری

شرکت‌های باربری انواع ماشین‌های مختلفی را در دسترس مشتریان خود قرار می‌دهند. همانطور که در دسته بندی‌های راه‌های حمل بار در قسمت بالای مقاله گفته شد، انواع خودروها اعم از کامیون‌ها، وانت بار و نیسان بارها و تریلی‌ها برای جابه جایی مورد نیاز هستند. برای حمل و نقل اثاثیه و انواع بارهای سنگین و سبک توسط خودروهای مختلف نیاز به داشتن بیمه باربری است.

ماشین باربری اصفهان را می توانید از شرکت باران بار اجاره کنید.  باران بار شرکت اتوبار و باربری، برای جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان  و حمل و نقل بار در خدمت شما همشهریان عزیز می‌باشد.

کرایه حمل بار در اصفهان

بیشتر دغدغه ی افراد جهت حمل بار، هزینه ی کرایه ی آن می‌باشد. نرخ کرایه بر اساس ۵ عامل تعیین می‌گردد. این عوامل عبارتند از:
۱-قیمت خودرو مورد نظر برای کرایه
۲-هزینه ی حمل وسایل سنگین به طور جداگانه
۳- دستمزد کارگران اسباب کشی بر اساس تعداد ساعات کار
۴-هزینه ی دسته بندی و چیدمان وسایل و بار
۵-هزینه‌های مازاد به ازای هر ساعت کار اضافه‌تر
به طور کلی هزینه ی خودرو بر اساس دو تا سه ساعت اول طبق نرخ کرایه ی اتحادیه محاسبه می‌گردد. البته به ازای هر تعداد ساعت اضافه‌تر می‌بایست هزینه ی بیشتری دریافت شود. دستمزد کارگران نیز به همین صورت می‌باشد. به ازای هر ساعت اضافه کاری حقوق بیشتری را دریافت می‌کنند.

برخی از کالاهای سنگین جزو وسایل منزل به شمار نمی‌آیند. بدین سبب باید هزینه ی جداگانه‌ای برای حمل آن‌ها پرداخت کرد. وسایلی مانند پیانو، تردمیل، کتابخانه و یخچال ساید بای ساید و ۱۸ فوت به بالا شامل هزینه‌های اضافی می‌گردند. همچنین هزینه‌های بسته بندی مانند تهیه ی کارتن، چسب، سلفون و مشما‌های حبابدار بر هزینه‌های قبلی افزوده می‌شود.

برای کاهش هزینه‌ها و سرعت عمل در انجام امور اسباب کشی، بهترین شرکت‌ها را انتخاب کنید. باران بار با توجه به حجم و وزن بار برای شما عزیزان باربری ارزان و با قیمت مناسب انجام می‌دهد.

باربری سنگین اصفهان

باران بار انواع خاورها و کامیون‌ها را در اختیار شما همشهریان عزیز قرار می‌دهد. البته اگر وزن و حجم بار ارسالی زیاد باشد، مجبور به استفاده از تریلی‌ها، ترانزیت‌ها یا تریلی‌های چادری و سایر خودروهای سنگین بار می‌باشید.

اگر شما هم در انتخاب نوع خودرو برای حمل بار در اصفهان دچار سردرگمی شده اید، شرکت اتوبار باربری باران بار می‌تواند شما را راهنمایی کند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ما از مشاوره رایگان تا ارسال کالای شما به مقصد مورد نظر همراهتان هستیم.

در ضمن پشتیبانی شرکت ما به صورت ۲۴ ساعته می‌باشد. باران بار وسایل و اثاثیه منزل و ادارات شما را جابه جا می‌کند یعنی خدمات اتوبار انجام می‌دهد. این شرکت علاوه بر خدمات اتوبار، خدمات خرده باربری نیز برای وسایل و محموله‌های قابل حمل بین دو شهر هم ارائه می‌دهد.

 

بیمه باربری و اسباب کشی

با استفاده از بیمه باربری در اصفهان با خیال راحت حمل بار و اثاثیه خود را انجام دهید. اگر اسباب کشی در اصفهان را به بسپارید میتوانید از بیمه اسباب کشی ما بهره مند شوید.

بیمه نامه و بارنامه از اهمیت ویژه ای برخوردارند. شرکت‌های معتبر باربری در اصفهان زیاد هستند و هر کدام مزایای و معایب خاصی دارند. باران بار با سابقه ۱۰ سال و داشتن بیمه نامه و توانایی گرفتن بارنامه برای حمل بارهای اساسی شما عزیزان آماده خدمت رسانی است.

سوالات متداول

حمل و نقل بار به چه طریقه‌هایی انجام می‌پذیرد؟

به روش‌های باربری زمینی، هوایی و دریایی انجام می‌پذیرد.

تفاوت بین اتوبار و باربری در چیست؟

تفاوت اساسی و مهم که بین شرکت‌های اتوبار و شرکت‌های باربری وجود دارد، امکان جابه جایی بار بین شهری توسط شرکت‌های باربری است. در حالی که شرکت‌های اتوبار تنها حمل داخل شهری را بر عهده دارند.

برای باربری در فصول سرد چه تدابیری باید اندیشیده شود؟

در فصول سرد سال که بارندگی زیاد است، از کامیون‌های مسقف و جاده‌های کم خطر استفاده می‌گردد.

آخرین مطالب وبلاگ

مطالب و مقالات اتوبار باران بار

ماشین باربری اصفهان
ماشین باربری اصفهان

یکی از مسائل مهم برای صرفه جویی در زمان و هزینه، انتخاب درست ماشین باربری می‌باشد. ماشین آلات مختلفی برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. ...

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
11232
بسته بندی لوستر در اسباب کشی
بسته بندی لوستر در اسباب کشی

یکی از سخت‌ترین و حساس‌ترین بسته بندی‌ها در هنگام جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان، بسته بندی لوستر در اسباب کشی می‌باشد. لوستر وسیله ی بسیار حساس و ...

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
11302
باربری برون شهری اصفهان
باربری برون شهری اصفهان

حمل بار به شهرستان از اصفهان یکی از خدمات ارائه شده توسط باران بار می‌باشد. شرکت‌ باربری باران بار دارای ویژگی‌های بسیار برای ارائه خدمات حمل بار در ...

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
11271
باربری اصفهان به مازندران
باربری اصفهان به مازندران

باران بار یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات باربری اصفهان به مازندران می‌باشد. استان مازندران در شمال ایران قرار گرفته و مرکز آن ساری است. به دلیل واقع ...

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
11276